:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
zaten boylarının uzun olmasından dolayı yapmaları gerekir yoksa boynumuz ağrıyo tktıktan sonra SmileSmileSmile:
Ara
verruckt
heyy bende geldim geç oldu ama bende 15 yaş hobilerim pc müzik dans fobilerim yok heralde hee eft var bazen bazı korku filmlerinden korkuom Big GrinBig Grin
Ara
derdo
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oda işmi yawf hem gülüncek bişi yok her erkek yapabilir
AMA İNSANN ÇOOK KÖTÜÜÜ OLUYOOOO
BEN BU İŞLERDE ÇOOK HAMARATIMDIR AMA BELLİ ETMEM
ÐŽeşaren
Evet arkadasLAr NON STOP SOHBETEBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
derdo
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyy bende geldim geç oldu ama bende 15 yaş hobilerim pc müzik dans fobilerim yok heralde hee eft var bazen bazı korku filmlerinden korkuom Big GrinBig Grin
HOŞŞŞŞ GELDİİİNNN
ADIN KİMMM
happy yeliz
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyy bende geldim geç oldu ama bende 15 yaş hobilerim pc müzik dans fobilerim yok heralde hee eft var bazen bazı korku filmlerinden korkuom Big GrinBig Grin

hoşgeldin hadi sende katıl sohbet edelim bide adını sölersen çok süper olcak KANIMCA SmileSmileSmile:yikildim: :yikildim:
Ara
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet arkadasLAr NON STOP SOHBETEBig GrinBig GrinBig Grin
NEDENSSS YAA GÜSELL GÜSELL SOHBET EDİYODUKKKSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
verruckt
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GÜLMEYİNNN AMAA PERDE TAKMIŞTIMMM

benjede gülüncek bişi yok annenin boyu yetmemiştir sen takmışsın Big GrinBig Grin şte neden gülelim
Ara
PrinceSs
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMA İNSANN ÇOOK KÖTÜÜÜ OLUYOOOO
BEN BU İŞLERDE ÇOOK HAMARATIMDIR AMA BELLİ ETMEM

sen hiç camları silen bi adam gördünmü ben gördüm bunda gülünecek bir iş yok hem olsaydı kadınların araba sürmesinede gülünürdü haksızmıyım?
happy yeliz
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet arkadasLAr NON STOP SOHBETEBig GrinBig GrinBig Grin

NİYE YAV SOHBET SÜPER SadSadSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:31 AM