:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
lorient_19
walla ben öldugum zaman kımsenın benı görmesını ıstemem ölum şeklımde kafama sıkarım son olarakta sewdıgımle telefonla görusuruz kapatır oldurum kendımı
Ara
CReATuRE
her zaman ölmek istediğim şekil DONARAK ölmektir yavaş yavaş usul usul acı çekmeden uykuya dalarak ......
derdo
Ben Kaçarrrrr Heerkese Iyi Eğlencelerrrr
PeriKIZI35
katıldığınız için asıl ben teşekkür ederim, beni yalnız bırakmayan tüm dostlara...
Ara
Rüya Güzeli
ben yatalak olmadan, acısız, dünyadaki bütün işlerimi bitirmiş olarak we sewdiklerimden önce ölmek isterdim çünkü onların ölüm acısını tatmak istemem
AŞKIM da yanımda olsun ben ölürken tabi Sad
Ara
PeriKIZI35
merhaba canım, paylaşımın için teşekkürler, valla şu kadarını söyleyeyim, ben sadece kaybettiğim mutluluğumu geri kazanmak, yani sevgilime yeniden kavuşmak istiyorum, benim için en güzel hediye budur, Allah herkesin kalbine göre versin, sevgiyle kalın...
Ara
PeriKIZI35
çok güzel bir paylaşım...
(merhaba... siz buraya daha önce gelmiş olamazsınız, çünkü eğer gelseydiniz, asla bu yüzü unutmazdım Big GrinBig GrinBig Grin ) ------> cavit versiyonu Big Grin
tabi şaka bir tarafa yanına gider adres sorardım ve tabi ki gözlerinin için çok anlamlı bakardım, konuşmaya çalışırdım...
Ara
PeriKIZI35
Kelime_i şahadet getirerek...
Ara
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşkim Yanimda Olsunda Nasil ölürsem ölemm....
Ama Acisiz Yerinden Olsunn....direkt.....kIIIIIIIBig GrinBig Grin
canım aşkım benim... senin yanında ama evimizde Smile

ölümün binbir türlü hali var trafik kazaları terör olayları yangınlar... inş bunlar hiç kimsenin başına gelmez... allah kimseye acı çektirmeden ölüm nasip etsin
PaPaTYa_PReNSeS
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kelime_i şehadet getirerek...

Bilmukabele Smile
neye niyet ederseniz onun üzerine ölürsünüz!!
GüzEL şeyler düşünüp güzEl şeylere niyet edin ki Sonuç güZeL olsun...
Rabbim hayırlı ölümler nasip eylesin inşallah.
İmanla kur'an la :Hak'ka kavuşuruz inşallah...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:29 PM