:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
evt ya sevdim onu cok her seferinde görmemde pesinde kosuyorum ve tikliyorum insan sevmemz ya cok sirinSmile ha bak yine geciyor oyoyoy
Ara
ciciKIS
kanka muhteşem o yha bende çok sewiorum ya hani küçükken oyuncaklar olardı ya şimdide varda adını unuttum nan allah belanı uhauhauhauhaBig GrinBig GrinBig Grinhani hayvan besliodun atari gibin ama çok küçük pişe di yah nese gerçek hayfanımıs gibi hihi...noktacık ta öle gibin oldu...çhok şekee pişe....

adı:mannah tib olsun hıhWinkWink
Ara
ÐŽeşaren
evet öle dimi canim kanqam cok sirin seker üff ya bitane duygulu bitcixxSmile
Ara
PeriKIZI35
ya arkadaşlar uzun zaman ayrı kaldım burdan ve inanın mesajlarınızı yeni gördüm ya, çok özür dilerim beklettim dimi, kendimi nasıl affettirebilirim acep??? harikasınız valla, ne diyeyim, ama birgün buluşacağız bunu sakın unutmayın, içinizdeki umudu sakın tüketmeyin
Ara
muhammet aypek
Confusedmiley16: Confusedmiley16: Confusedmiley16: ARKADAŞLAR ANLATIN BAKALIM GAFFURLA ARANIZ NASI ? Confusedmiley16: Confusedmiley16: Confusedmiley16:
Ara
muhammet aypek
??ankarada Gayet Yaz Gibi ???

!!!günlük Güneşlik!!!
Ara
Rüya Güzeli
duygusuz.com milleti ablalarım abilerim kardeşlerim sewdiklerim vs. = )

14 şubatta ne yapmayı düşünüyosunuz ne hediyeler gelir kaç tane gelir kime alırsınız vs. 14 şubat sewgililer günü hakkında konuşalım
Ara
Rüya Güzeli
benim hiç dikkatimiçekmedi nerde o Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
ya herkes kopyayla felan geçiyo bende oda yok süper kopya çekerim ama yazılıda hazırladıgım kopyalar çıkmıyo mübarek nsl soru soruyolarsa bide karne we karne sonrası günü kaç tane zayfın war demezlermi tam çatlıyom Big Grin orta okulda düzmü tşk. taktirmi alıyon diyolardı liseye geçtim kaç zayıf war demeye başladılar korktum abi ben bu liseden biliyom çok uzattım elim açıldı bi defa Big Grin
BNM 3 TANE 1 İM WAR ALLAHA ŞÜKÜR SIFIRIM YOK
Ara
PrinceSs
Nereden buldunuz?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:41 PM