:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
verruckt
Bugünkü
Para,
Aşk, İş, Sağlık
durumunuz

ParaAşkİşSağlık
buda bölemişşş Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
valla bende pek ilgilenmiyorum ama bilenler
bana burcumun özelliklerini taşıdığımı söylüyorum

bu arada aynı gün doğan arkadaşlar varmı aramızda ben 18 eylül de
doğmuşum ya sizler
Ara
verruckt
bakın burcumuzla ilgili çok ii ve mükemmel bişi buldum bi yazı ehuehuehuehu bakın şimdi okuyun :Big GrinBig Grin

Başak burcunda doğan çocuk, daha çok küçük yaşlarda zekasını ortaya koyar. O her şeyi merak edip sorarak sizi bezdirir. Fakat küçüğün her sorusuna cevap vermek ve doyduğu ilgiyi sarsmamak lazımdır. Okulda da merakı ve zekası sayesinde başarılıdır. Üstelik fazla çalışmadan başarı gösterir.
Yalnız o sabırsız, çabuk bıkan huzursuz bir tiptir. Duyduğu ilgi çabuk söner. Çocuğun parlak zekası bu duruma yol açmaktadır. Onun içinde anne ve baba, çocuğun kafasını oyalıyacak konular bulmalı, onun derslerini sevmesi için çareler düşünmelidir. Başarılı olduğu zaman da onu mükafatlandırmalıdır. Daha küçük yaşta paranın değerini anlayan çocuk böylece kendisini şevkle derslerine verecektir. Dersleri dışında da yine onu oyalıyacak şeyler bulmak şarttır. Çocuk, doğayı çok sever. Bu arada bakıp besleyeceği bir kedi, köpek, kuş gibi bir hayvan alın. Başaklar ev hayvanlarını severler. Böylece onun duygularını da geliştirirsiniz. Başak burcunda doğan çocuk, küçük yaşta sevgiyi öğrenirse uygun şekilde gelişir. İleride sevgiden de korkmaz.

ehuehuehu gsl demi Big GrinBig Grin

Ara
verruckt
18 eylül müü ehuehu bende 17 eylül Big GrinD:
Ara
verruckt
şişttt yusufcukkk akrep burcuysann burda ne işin varr leynnn Big GrinBig GrinD:
Ara
CaNaT
valla en son yazdığın çocukla ilgili olan yazıda
tıpkı benim küçüklüğümmüş desene
ben gerçekten taşıyorum galiba bu burcun özelliklerini
okuldada öle çalışmazdım ders mers ama bayağı iyi bir öğrenciydim
söylemesi ayıp gerçi geçmişte kaldı ama olsun
belliymiş zaten canım Smile
böyle olacağım
Ara
verruckt
Big GrinBig Grin valla ne dielim bende çok zeki bi kızım işime gelince ama okulu sevmediğim için stn karnemden belli oluo Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
takma kafana düzeltirsin nasıl olsa
valla ben hiç ders çalışmazdım sınav dahil
ama çok iyi yaptığım bir şey vardı oda dersi derste çok iyi dinlerdim
derse öle parmak felan kaldırıp katılmazdım ama dinlerdim
dene bi belki işine yarar
Ara
CaNaT
BAKIN NE BULDUM BAŞAKLAR HAKKINDA basak.png

Elementi : Toprak
Özelligi : Realist
Yönetici Gezegeni : Merkür
Metali : Civa
Ugurlu Günü : Çarsamba
Ugurlu Sayisi : 5
Ugurlu Tasi : Zebercet
Ugurlu Renkleri : Açik sari, kobalt mavisi
Ugurlu Çiçekleri : Açelya, sari menekse, lavanta
Ugurlu Kokulari : Leylak, limon, sardunya
Ugurlu Müzik : Eski melodiler
En Belirli Özelligi : Temizlik
En Büyük Ideali : Toplum tarafindan begenilmek
En Büyük Hatasi : Çekingenlik
En Büyük Arzusu : Çalisma hayatinda basari
En Büyük Yetenegi : Organizasyon
basak.jpg

Basak "bekaret" burcudur. Ancak bu sembolü fazla ciddiye almak gerekir. Bazi Basak'lar bekar kalirsa da, pekçogu sonunda evlilik mutluluguna erisir. Basak'in evlilik yasamini basariyla sürdürmesi ve hemen hemen her zaman kendilerini ailelerine adamalari sasirticidir.

Basak'i belirlemek çok kolaydir. Pek gürültü çikarmaz, kesinlikle geveze degildir ve yalniz görünümüyle dikkat çeker. Kalabalik içinde rahatsiz olan tiplerdir.

Tipik bir Basak'ta ilk dikkatinizi çeken sey, kesinlikle kafasinda çözmeye çalistigi ciddi bir problem oldugu izlenimidir. Ya da derinden derine birseye üzüldügünü hissedersiniz. Üzüntü dogal olarak gelip onu bulur.

Basak'in gözleri ve bakislari çogunlukla sasirtici bir sekilde berraktir. Basak'larin yüzünde, sanki o gizli üzüntülerini inkar edercesine bir ruh temizligi ve sükunet ifadesi vardir. Aynada kendilerini incelemeyi severler.

Basak'lar genelde minyon insanlardir. Ama adelelilerdir ve narin görünüslerinden umulmayacak kadar güçlüdürler.

Basak'lar hiç kuskusuz, güvenilir ve samimi kisilerdir. Ve ayrica herkesten çok banyo yapmayi severler.

Hiç olmayacak hayallere kapilmalarina karsin, Basak'larin aksine tatli hayalciler gibi görünme özellikleri vardir. Sanki, akilci kafalarinin inanmayi ve izlemeyi reddetigi gökkusagina, tepeden tirnaga bürünmüs gibidir. Ancak bu sizi aldatmasin, çünkü onlar her zaman gerçekleri hayallere tercih ederler ve asla hayallerinin pesinden kosmazlar, kosanlari da esefle kinarlar.

Bayagiliktan, aptalliktan ve dikkatsizlikten rahatsiz olan Basak'lar bu tür insanlarla karsilasinca hosgörüsüz, huysuz, azarlayici ve sinirli davranislar sergileyebilir.

Genelde kibar insanlardir. Seyehat etmeyi severler.

Basak islerinizi kili kirk yaran ve sizi deliye çeviren tartismalarla elestirebilir. Ancak yardima ihtiyaciniz oldugunda hiç düsünmeden yaniniza kosacaktir.

Kendi hatalarina karsi kördür ve kendi zaaflarini baska herseyi gördügü o berrak isikta göremez gibidir. Ama gerçekte görür. Tipik bir Basak'a elestirici, karamsar, telasçi ve titiz oldugunu, diet ve saglik konulariyla asiri ilgilendigini söyleyin, düpedüz inkar ile karsilasacaksiniz.

Bir oda dolusu insan içinde hiç güçlük çekmeden Basak'i ayirdedebilmeniz gerekir. Çok uzun süre sessiz sedasiz oturmak onun harci degildir.

Askta, gösterise kaçmadan, sakin ve sürekli bir sevgi gösterirler. Para harcarken de ayni sekilde tutucudur. Kendilerine yardim edilmesinden öyle çok hoslanmazlar. Minnet altinda kalmak istemezler. Kendilerinden baskasina güvenmek de istemezler.

Israfi hiç sevmezler. Baskalarinin kusurlarini göstermekten hoslanirsa da, kendi yanlislarinin açikça elestirilmesine müthis içerler
Ara
verruckt
hınaaa bende bu siteden yazdım Big GrinBig GrinDBig Grin:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:40 AM