:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
yuhahahaha Big GrinBig Grin
Ara
tatlı_cadı
ßenmde 3 var 3 tane Big Grin Big Grin
qerisi 4-5 Wink
Ara
verruckt
vay vayy eii ya ben size bişi sorcamm şeyy hani imzanızda sizin böle sözler yazıo ya işte mesela sende
Ay yıLdızLara >> mutLuLuk fısırdarken..

Gökyüzü sevincini >> yeryüzüne payLa$ırken..

ßen sana ßi parça mutLuLuk yoLLasm >> sen bana çikoLata aLır mısın? :yikildim: bu yazıo ya ben onu yaparken yazmayı unttum böle bişi yazmayı boş benim soradan düzeltebilrmiyimn
öle bende yazmak istiom da *?***
Ara
PeriKIZI35
bugün izmirde boğucu bir hava var, olsun ben evimde mutluyum, arkadaşlar yaa, keşke bir arada olup hep birlikte yemeğe çıksak, ne güzel olurdu, kaynaşmış olurduk Big Grin:Smile
Ara
verruckt
valla durun aydınlatım biraz sizi Big GrinBig Grin
Ara
verruckt
başak burcu pek gürültü çıkarmazmış geveze deilmiş ama görüntüsüyle dikkati üstüne çekermiş Big GrinBig Grin kalabalık içinde rahatsız olan tiplerdenmişizz genelde başak burcundakileri kafasındaki problemlerle anlayabilrmişisiz Big GrinBig Grin yani çok problenliymişisizBig Grin aynada kendimizi incelemeyi severmişisiz doruuu Big GrinBig Grin genelde minyon tiplilermiş ama ben öle deilim sizi bilmiom Big Grin hiç kuşkusuz güvenilir ve samimiymişisiz doruu Big GrinBig Grin en büyük hatası çekingenlikmiş hiçte bilee Big Grin en büyük ideali toplum tarafından beğenilmek doru stn öle oluo Big GrinBig Grin
Ara
verruckt
başak burcunun arası ii olduu burçlar Çok iyi : Boğa ve Oğlak

İyi : İkizler, Yengeç, Balık ve Koç

Kötü : Kova, Aslan ve Akrep

Ne iyi ne kötü : Terazi ve Yay
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
verruckt
Michael Jackson, Uğur Dündar, Vitali Hakko, Peter Sellers, Ray Charles, Ingrid Bergman, Agatha Christie, Greta Garbo, Leo Tolstoy, D.H. Lawrence, Sophia Loren, Friedrich Nietzche.
bunlarda bizim burcumuzdanmışş Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ESARET
valla arkadaşlar bende akrep burcuyum benimde bildiğim özellikleri bunlarBig Grin

Bugün, ateşli, güçlü ve tutkulu istekleriniz, içinizde bulunduğunuz ağır şartlar nedeniyle yaşanamadığı için moralsiz olabilirsiniz. Planladığınız bir yolculuğa çıkmanız bugün için zor olabilir. Bu durum sizi fazlasıyla sinirli yapabilir. Lütfen sakin olun. Yarından sonraki enerjilerle bu yolculuk gerçekleşecektir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda son günlerdeki sorunlar bu yolculuk sayesinde düzelmeye başlayacaktır. Ailenizden biri belki de annenizin sizin için gayretler içinde oluşu size büyük moral olacaktır. Onun desteğiyle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Bugün, günlük temponuzda özgürlük ihtiyacınız yoğun olabilir. Sabırsız bir halde ordan oraya koşuşturabilirsiniz. Fiziksel olarak aşırı çalışma hırsınız hastalanmanıza neden olabilir. Biran evvel işlerinizi bitirmek isteyişiniz nedeniyle acele davranabilir ve kendinizi iki misli çalışmaya zorlayarak sıkıntıya sokabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızın en ufak bir yalnışına sert tepkilerde bulunabilir ve onları kırabilirsiniz. Diğer taraftan sorumluluklarınız nedeniyle bunu yapmak zorunda kalışınız sizi de üzüyor olabilir.
Ara
verruckt
27 Ocak 2007 - Bugün
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.. bölemişşşBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:27 AM