:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
blue
yanındaki arkadasıyla ben vbu kızı elde edebilirim die bahse giren saçmalık insanlardan iğreniorum...böle saçmalıkmı olurr.karsınızdakinin hiç mi duygusu yok?gözünüsde bu kadar nasıl basitleştirebiliosunuz herseyii..benim daha şimdi heberim oldu..ne kadar iğrenç hissediorum bilemessiniz.bende onun için üsülüodum.ona karsılık wermediğim için acı sektiğini sölüdu..ya ben nasıl güwenipte aşık olucam.böle seyler basıma gelirse nasıl sewmeye saygı duyucamSadama bana ders oldu kimse için üsülmeye değmiomus bunu anladımm..oda awa giserken awlandı..korkarım şimdi bana gercekten asık.benimse umurumda deil.acıorum ona..cünkü bi zawallı..siz ne diosunuz bu olanlara.haksız mıyım ?
Ara
İLAYDA
Haklisin Arkadaşim Sana Bu Iğrençliği Kim Yapti Ise şiddetle Kiniyorum
Ara
d€n!z kısı
bence tamamen haklısın canım öyle insanlardan bende nefret ediyorum yaaaAngry
ÇiLeK
Haklisin Blue Böyle Bişey Hiç Kimseye Yapilmasin..
Insanlarin Duygulariyla Oynamak çok Kötü Bişey,bi Gün Onunda Başina Gelebilir..
Haklisin Arkadaşim..
Ara
MaXiWoLuMe
şincikk walla okumadım ne yalan sölim ama bencede haklısın arkidiş
eee ne de olsa herkes haklı bulmu$
Ara
blue
saolun yha.hep yabıolar bunu..insan kendisine yapılmasını istemediği bişi baskasına yabmasın.ya ben onu sewio olsaydım cok kötü bişi ya.önce sahte hareketlerle onu etkilemeye calısıolarn sonada bi bostan sebeple terkediolar.sacmalık yha.kimse yabmasın arkadaslar bunu..cok kötü
Ara
blue
MertsuN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şincikk walla okumadım ne yalan sölim ama bencede haklısın arkidiş
eee ne de olsa herkes haklı bulmu$
okumuyosan nie yorum yasıosun..ya okudugunda haksız ldugumu görüceksen..heb böle mi yabıosun..okumadan yorum mu yasıosun..neyse.üsüldüm dikkate alıp bişiler yazmıs olsaydın daha ii olurdu.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
amin inşallahhh
Ara
blue
walla sesine sağlık..bomba ya.cnm cok güselmiş kuzenin sesi..Smile
Ara
*TATLI BELA*
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla sesine sağlık..bomba ya.cnm cok güselmiş kuzenin sesi..Smile

tşk ederim canım beğendiğine sevindim.......Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:48 AM