:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
C?K s?vindim sizin adiniz? S?L?...All?h SizL?ri M?tL? ?tsinWink
S?LT?n? S?L?m S?L? D?Li K?DiR
Ara
CariSmaBoY
t?kler... hatta amin Smile

ok seninde slm ?n? s?lerim Wink deli bahtinur Smile
MasaL_perisi
Biraz oyle...Smile Antisos...Bu da ?oyle a??klanabilir...SmileDo?an?zda var zaten erkeklerin...K?zlar da galiba bu ?a?da biraz fazla erkek hormonu ta??maya ba?lad?lar ki onlar da bu kural? uygulam?yorlar pek ama erkeklere nazaran daha azSmile
Bi de T?rkiye de hemen hemen herkes bu atas?z?n arkas?na s??nmaya ?al???yor....G?zele bakmak sevabt?r...ama sadece bakmakla kal?nsa...yok...??nk? toplant?larda...partilerde herkes ortaya koymas? laz?m kim ka? ki?iyle beraber oldu yoksa onu k???k g?r?rler ba?ar?s?z ve beceriksiz sayarlar. Yani s?z? olan konu?ur bu durumda. Kural? ya da kurals?z Olmu? ya da olmam?? farketmez. Erkekler genelde erkekli?in ?l??m? ka? ki?iyle beraber olduklar?n? ?l??l?yor san?yorlarSmile Eeee bu durumda da arzulad?klar? cinsiyet k?zlar oluyor. O zaman da e?itlik var deniyor K?zlar da geri kalm?yor.
Ama bu dediklerim herkes i?in de?il tabi ki. Kimse al?nmas?n e?er kural? ?i?nem?yorsa...Smile
Ara
Masal_yuzLu
amcam? bo? ver sen yengeyle ilgilenSmile

hem k?z ?ok varm? Big Grin
bendemi gelsem senin yerine bakar?m etraftakilereSmile))

pericikSmile k?z sende gelsene bizde birlikte y?riyelim Smile

ama ben etrafa bakacam o kadar ( not : ben layt de?ilim Big GrinBig Grin )

peri dimi mele?im Smile))

s?leyman yand?m valla Big Grin
Ara
CariSmaBoY
valla yenge sen veryans?n yap arkadanday?m Smile benimki laytl?k de?il yaparsam o da yaparcak. o yaparsa ben katil olurum Big Grin o y?zden yani Wink e bide seviyoruz kahretsin Smile
nehir_on9
slm s?leyman nbr ark?m ben sen? tan?om ama sen ben? tan?m?on eheheSmilesultana cok slm h?meyradan ders?nSmile
Ara
MasaL_perisi
Bende lait peri Melek de?ilim heSmile
S?leyman?n g?zleri hala duruyorsa ne mutlu Ona...??nk? seninkiler ya oyuk ya da ba?l? y?r?t?cem seniSmile O kadar....Smile
Ya ?aka bir yana sen istesen de bakamas?n ki etrafa ??nk? g?zlerini benden alamas?n bir ikincisi bana bakan g?zlere oymakla me?g?l olursun a?k?m sana s?liim...Smile Haz?rl?kl? ol baya k?r edecek erkek olacak...Smile i?in zor olacak senin...Smile
Ara
CariSmaBoY
nehir_on9 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm s?leyman nbr ark?m ben sen? tan?om ama sen ben? tan?m?on eheheSmilesultana cok slm h?meyradan ders?nSmile

hehe merk etme sohbetimiz yok ama ben seni gayet iyi tan?yorum... ay?ps?n h?m?? Big Grin s?lerim... sende malum ki?iye s?lersin Big Grin
CariSmaBoY
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende lait peri Melek de?ilim heSmile
S?leyman?n g?zleri hala duruyorsa ne mutlu Ona...??nk? seninkiler ya oyuk ya da ba?l? y?r?t?cem seniSmile O kadar....Smile
Ya ?aka bir yana sen istesen de bakamas?n ki etrafa ??nk? g?zlerini benden alamas?n bir ikincisi bana bakan g?zlere oymakla me?g?l olursun a?k?m sana s?liim...Smile Haz?rl?kl? ol baya k?r edecek erkek olacak...Smile i?in zor olacak senin...Smile

ahahaha s?persin yenge Smile g?zel cvp verdin...
nehir_on9
Aaaaaa tan?omusBig Grintan?st?m?sa sevindim ozmnBig Grinoke ebnde s?ler?m as.Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:37 AM