:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
blue
tmm saol cnm.cok tesekk?rler
Ara
EYVALLAH
jnm arkada??m bu konuyu ilk ?ye oldugumda a?m??t?m tariha bakta bi konu? istersen...ta??mak yeni akl?na geldi san?rsam...
Ara
EYVALLAH
bende ?oook mutsuzum insanlar?n dediklerinden bir an d???nmeden vaz ge?eceklerini anlad?mm...we kimse i?in bi?e yapmaya degmeyejegini maaleseff gel olsada anlamak ii amaSadSad
Ara
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende ?oook mutsuzum insanlar?n dediklerinden bir an d???nmeden vaz ge?eceklerini anlad?mm...we kimse i?in bi?e yapmaya degmeyejegini maaleseff gel olsada anlamak ii amaSadSad
BEN DE ?OK MUTSUZUM. ?K? MUTSZULUK B?R ARAYA GEL?NCE TOPLANAB?L?R M?? MUTSUZLUK PAYLA?MAYLA AZALIYORSA E?ER BU MUTSUZLU?U BA?KALARINA DA?ITMAK DEMEK DE??L M?? MUTSUZLUK AZALMAZ BENCE SADECE ?O?ALIR. KIYIYA VURAN HER DALGA CANINI AITIYORSA TA?LARIN NE BU DEN?Z NE BU ACI B?TER!
?NSANLAR DED?KLER?NDEN D???NMEDEN VAZGE?EB?L?YOR AMA BUNU K?MSE ???N B?R ?EY YAPMAYA DE?MEYECE??N? S?YLEMEK ???N KULLANIRSAN BUNA ?Z?L?R?M ??TE. HER G?N G?NE? FARKLI DO?AR. HER ?NSAN DA FARKLIDIR. TUTUP B?R YANLI? Y?Z?NDEN HEP?M?Z? ??PE ATMAZSIN DE??L M??. SEN?N ???N B?R TEK D?LE?? MUTLU OLMAN OLAN K?MSE YOK MU?......
EYVALLAH
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN DE ?OK MUTSUZUM. ?K? MUTSZULUK B?R ARAYA GEL?NCE TOPLANAB?L?R M?? MUTSUZLUK PAYLA?MAYLA AZALIYORSA E?ER BU MUTSUZLU?U BA?KALARINA DA?ITMAK DEMEK DE??L M?? MUTSUZLUK AZALMAZ BENCE SADECE ?O?ALIR. KIYIYA VURAN HER DALGA CANINI AITIYORSA TA?LARIN NE BU DEN?Z NE BU ACI B?TER!
?NSANLAR DED?KLER?NDEN D???NMEDEN VAZGE?EB?L?YOR AMA BUNU K?MSE ???N B?R ?EY YAPMAYA DE?MEYECE??N? S?YLEMEK ???N KULLANIRSAN BUNA ?Z?L?R?M ??TE. HER G?N G?NE? FARKLI DO?AR. HER ?NSAN DA FARKLIDIR. TUTUP B?R YANLI? Y?Z?NDEN HEP?M?Z? ??PE ATMAZSIN DE??L M??. SEN?N ???N B?R TEK D?LE?? MUTLU OLMAN OLAN K?MSE YOK MU?......
ewt benim mutsuzluklar?mda azalacag?na ?o?al?oo...nedense...ben hi? mutlu olmay? haketmiyormuyum acaba die soruyorum san?r?m beklemem gerekkkSadSad ya degmedi?ine d???nd?m ??nk?m sne onun i?in neler d???n?on ne fedakarl?klar yap?on o ise seni bi kalemde silebiliooo bu ki?ilerr hayat?mda he? olmas?n daha ii...we sen bitanesinnn yorumlar?n i?in saolSmileSmile
Ara
riukeen
ben buna espiri patlatmassam ?atlar?m ya Big Grin

bir kalemde silinmezki silgiyle silinir Big Grin
Ara
EYVALLAH
musti ak?ll? oll tamamm mm??...
Ara
riukeen
annem bize ak?ll? olmay? yasaklad?
ben bk?ll? ??kk?n? se?mek istiyorum Big Grin
Ara
EYVALLAH
ya senle ugra?amam bu kadar s?k?nt? i?indeee git ba?kas?yla ugra? bana bula?maaa
Ara
in love
ha hayy bn geldimm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:46 AM