:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
tatlı_cadı
ben çıkıyorum çok sıkıldım..:o kendinize cici bakın byssss..
Ara
YARGIÇ
geçemezdim kardeşim onu boş hiçbirşeye tek taraflı bakmama kanaatindeyim senin yorum yaptığın konularada özellikle bakıyorum çünkü yorum yaptıysan mutlak bir önemi vardır diye düşünüyorum birazda o yüzden konuyu iyice okudum orada bahsettiğim dönemi iyi bildiğinede eminim konu eleştiri amacından çok hakaret içeriği taşıyor ama unsurlara dikkat edilmesi gerek
Ara
eXseLanS
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ??k?yorum ?ok s?k?ld?m..:o kendinize cici bak?n byssss..

sanada by...
Ara
YARGIÇ
by canım by iki dakika iş yaptık herkes kaçtı....
Ara
*melis*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehehheheheh i?te geri d?nd?m t?h kahvem so?umu? yaaa ama olsun melis zahmet etmi? yapm?? emek vermi? ben onu so?ukta i?erim saol eline sa?l?k melis
bak bak da g?r exselans bi?iy diil arkada??m
Ara
*melis*
ben burdayımmm
Ara
YARGIÇ
hehhe melis buradaymış nbr melis yine kaçtımı kankam yafff dayanamadı size galiba kıss eheheheh
Ara
*melis*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehhe melis buradaym?? nbr melis yine ka?t?m? kankam yafff dayanamad? size galiba k?ss eheheheh
yaa kekime laf s?ledi sonrada laf? yi?ince ka?t? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin iiym i?te senden nbr
Ara
YARGIÇ
heheheh o da bişi beğenmiyo kankim yafff sölemiştir ama hepsini yedikten sonra bende ii sayılırım yada öyle gibiyim işte yafff
Ara
*melis*
nese ben gidiyorumm sonra görüşürüz byy
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:09 PM