:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
orion_cancan
bilemedik işte.birdahaki sefere inşallah.çay nerde kaldı bu arada Big Grin
Ara
YARGIÇ
ben iyi değilim söylediğim şeyin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum kanki bu arada bende para var ama alacağımız şeylerde var kusura bakma veremem yani Smile
Ara
eXseLanS
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ikram ederizde hani sende bizden oldun ne misafiri? bide exselans karde?im tamam ben yapt?m kek kurabiye tamam alma senBig Grin
yarg?? kayboldun?

h??mmm h?mmmm eeline sa?l?k apla kurabiyelerde pek yak???kl? pardon g?sel...Big Grin
Ara
*melis*
hadi herkes çaını alsın cadıcık senle bana colaBig Grin herkes tabaklarınıda alsın önüne
Ara
*melis*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben iyi de?ilim s?yledi?im ?eyin yanl?? anla??ld???n? d???n?yorum kanki bu arada bende para var ama alaca??m?z ?eylerde var kusura bakma veremem yani Smile
yok ya sen takma kafana hadi ?ay?n? ve taba??n? alBig Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben iyi de?ilim s?yledi?im ?eyin yanl?? anla??ld???n? d???n?yorum kanki bu arada bende para var ama alaca??m?z ?eylerde var kusura bakma veremem yani Smile

kanki gereq kalmad? melis denen 1.tekiL ?ah?s kurabiye ve kek yapm??..Big Grin
Ara
YARGIÇ
benim kahve nerede cad?
Ara
*melis*
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanki gereq kalmad? melis denen 1.tekiL ?ah?s kurabiye ve kek yapm??..Big Grin
melis denen haa....
Ara
orion_cancan
tepsi nerde ben alamadım çayı
Ara
YARGIÇ
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ya sen takma kafana hadi ?ay?n? ve taba??n? alBig Grin

meliscim sende olmasan a? kald?k yaffffBig Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:16 AM