:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
kardeşim asıl sen kusura bakma kusurumuz varsa o da özlemdendir kolay gelsin sana
Ara
tatlı_cadı
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi bee ordan baq b?Le konuscan
ben sana dedimde demedimmi dedim...Big GrinBig Grin (puhahah gene ba?Lad?m...Big GrinSmile)
evet yine delirmeye ba?lad?n yas?k..Big Grin Big Grin
Ara
*melis*
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karde? onLar ba?ka dilden konu?uo bu evin k?sLar? ?le ac?kcas? bende anlam?yom...Big GrinBig Grin
tabi tabi senin ?u s?z?n?de unutmad?k ben sana dedim de demedimmi dedim gibi sa?ma bi?iy
Ara
eXseLanS
orion_cancan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn adresim eklerseniz (nurdan,melis)konuşuruz.ben burdan çok sıkıldım.hoşçakalın

işte baq bu oLmadı burda msn verimi yasakk...
boşuna yasma kimsede eklemez...
Ara
orion_cancan
yuh yani okadarınıda biliyoz elbet:d neyin sağ tuşu klavyeninmi?
Ara
tatlı_cadı
orion_cancan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn adresim eklerseniz (nurdan,melis)konuşuruz.ben burdan çok sıkıldım.hoşçakalın
arkadaşım msn adresi vermek yasak..Wink Wink silersen sevinirim..
Ara
*melis*
orion_cancan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn adresim eklerseniz (nurdan,melis)konu?uruz.ben burdan ?ok s?k?ld?m.ho??akal?n
karde?im msn vermek yasak
sil onu l?tfen
Ara
YARGIÇ
hehehhe kankime katılıyom birazdan gelir bizim mod senin msn baybay
Ara
tatlı_cadı
orion_cancan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuh yani okadar?n?da biliyoz elbet:d neyin sa? tu?u klavyeninmi?
evet.. Big Grin ?aka be hemen k?zma..Big Grin Big Grin Allah?m ben temelli kafay? s?y?rd?m..Big Grin
Ara
eXseLanS
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi senin ?u s?z?n?de unutmad?k ben sana dedim de demedimmi dedim gibi sa?ma bi?iy

hat?rlatt???n ii oldu...Big Grin
bu arada melis senin kuzenler nerde yaa hi? girmioLarBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:27 PM