:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a$K'a Hayir!
aSiK_CoCuq
arKada$Lar SizCe A$k SeVqi NasiL biR DuYgu BenCe iNsan'A 1 NumaraL? Ac? ?ektirmek Ha Cin i$kenCesi Ha a$k seVqi Ya Bir De ?yLe insanLar Var ki 1 anDa SatiyorLar insanLari Bence A$?K oLunmamaL? oLunca K?Pek'Ler qibi s?R?n?yoRsunuz Ben qiB? ama arTiq TakM?cam Ve KaLbimi KapaTacam 3 5 Sene a$k'a Hayir Dicem oLMuyor b?yle i$te CanImdan Coq SeVdiqim ki?i b?RakT? Beni insanL?q Bu Laf? uzATmadan Ben a$k'a Hayir DeR Ve ka?arim...

YaLaN DoStuM A$K Die Bir$eY Yoq a$k Ya 3 q?nL?k Yada 5 q?nl?k Daha fazLa s?ReRse Ya Ben q?Bi s?R?n?Rs?n?z.Yada sat?L?rs?n?z...

[ Hi? Kimse Y.O.K ]

1 De Arkada$Lar siz Siz oLun 3 Kuru$lUk SeVqiLere 5 Kuru$lUk DeqeR VerMeYin Ben VerDim qeRiye Kalan 2 Kuru$ iLe saT?Ld?m...
MasaL_perisi
Sen kaçsan da Aşk seni gelir bulur...Smile
Ve eğer bulursa yinede yaşamaya bak...Çünkü Aşk herkesin yüreğine dokunmaz...Seçilmiş biri olduğunu düşün.
Ara
Beg?m
bi bak?ma do?ru s?yl?yosun baz? c?mlelerine kat?l?yorum bende kalbimi a?ka kapatmak istiyorum ama olmuyo
Ara
aSiK_CoCuq
waLLa 2Nizden De alLah Razi oLsun siz bari Cevap Yazdiniz..

Kapatcam YoqSa SürünDürüyor insani A$K Sad

Hiç Kimse Y.O.K
MasaL_perisi
Olsun sürünen sadece sen değilsin ki seninle beraber AŞK da sürünüyor...
Aşk da senin kadar acı çekiyor ama ölmuyor ve yineden ve yeniden doğuyor...
Ara
aSiK_CoCuq
Ya öyLe ama Ne biLeyim Ya A$k'tan Çok Çektim daha haLada Çekiyorum.aRtık YoruLdum Ya Ben kime DeğeR versem KayBediyoRum aRtik Hiç Kimseye Değer Vermemeye çalısıyorum..Kendime Hep Acaba Ben Demi BirŞey var Die Sormaktan BıKtıMM yaa Off OFf Bu Hayat Beni BoğUYor...
Ama A$K seVqi Bi YöNDen iyi TaBi KarşıdaKi a$k'tan anLıyorsa anLamıYorsa O zaman a$k'ın Seni SeViYorUmLarin Hiç Bi anLamı Y.O.K! [ BenCe ]

[ Hiç KiMse Y.O.K ~ YaNLizLiK ÇøK Zør ArKada$ ]
gurbetci
bende periye katiliyorum arkadasim...
ask gelir yine bulur seni,sen ne kadar kacsanda....
bellki yanlis oldugunu düsündügün biseyler yasamissin...
ama hayatta her zaman karsina böle insanlar cikmiycak elbet bi gün sende dogru oldugunu düsündügün bi insan cikicak insallah...
Allah gönlüne göre versin arkadasim....
Ara
aSiK_CoCuq
sağoL'un aLLah Razi oLsun..in$aLLah Rabbim Dürüst Yalan Söylemeyen seVqi'nin A$k'ın Deqerini Bilen Birini Çıkarır..$€ReFsiz oLacakSa Hiç oLmasın SizceDe öyle değiLmi..

Hiç Kimse Y.O.K
MasaL_perisi
Herkes bunu diliyor arkadaşım...
O zaman ne kalıyor geriye...
Şerefsiz olmayalım kalıyor Ben Sen Onlar ve herkes...
Ama yinede Aşkta acı olmayacağına anlamında gelmez...
Belki sadece şerefsizlik olmaz ama acı Aşkı besliyor zaman zaman onun için hep var olacak ki Güzeliklerinin tadını çıkartalım...
Ara
aSiK_CoCuq
Ewet Bakalım aRtık in$alLAh Herkez $eReFsizLik SoN Moda DemeZ Ve a$K'ı insanLara Açı Çektirmek için Değil MutLuluk İçin Ve KişiLeri Ben qİBi'Leri OyuNcak Yerine kULLaNlar in$aLLAh qeRçek A$k'ı TaDaMaz.

Ya Peri Bana 2 saat önce'ye Kadar Çıktıqım Kızın KanKisi SeninLe oyun oYnadıq Dedi KızLa NeLer Ya$adıq ama İ$te a$k'tan Kafamı kaLdırıp BaksayDım O zaman her şeyi qöRürdüm..
Neyse Kafanı AğRıtmayayım FazLa.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gittin bari Hayır kalsın geride be Vesselam! Hasretiim 0 342 10-04-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Kim oLsa Giderdi..Hayır, Gitmedim..! ~uqqaLa~ 2 452 08-09-2008, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  pişmanmıyım - hayır... EndLess 0 274 07-20-2007, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:13 PM