:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sev Beni..
ROSE
Senin keyif ald?klar?ndan benim her zaman keyif almam gerekmedi?i ihtimalini d???nerek sev beni.
Seni k???n sevmeye ba?lad???mdan k??lar? da sevdi?imi anlayarak, k???n gelmesine ?fkelenmeden sev beni.
En sevdi?in yeme?i yapt???mda, erke?inin be?enisini kazanm?? kad?n?n zaferini hissederek ye sana yapt???m yeme?i.
K?t? de olsalar, s?rf birlikte ge?ti?imiz i?in sev y?r?d???m?z yollar?.
Kalabal?klar? da sev. Hat?rla birlikte o kalabal?lar?n i?inde trafikte s?k??t???m?z?.
Kimseyi fark etmedi?imiz g?nleri. O g?nden sonra kalabal?klar? sevdi?imi d???nerek sev beni.
Senle ge?irdi?im zamanlardan sonra, ?st?ne yaln?z uykuya yataca??m saatler ge?irip seni kendimle ya?ayacak saatler verecek kadar sev beni.
S?yleyece?imi zanneti?in s?zc?kleri s?yleyerek, s?yleyeceklerimi ipotek alt?na almadan sev beni. Her daim g?venerek, ama gitmeyece?imi sanmadan, her an gidecekmi?im gibi sev beni.
?yi oldu?uma emin olsan bile nas?l oldu?umu merak ederek sev beni.
Nazland???m? anlasan da ??mart,senden ba?kas?na ??marmayaca??m? bilerek nazland?r beni.
Zorland???m ?eyleri benim i?in kolayla?t?rmadan,ama omuz vererek sev beni.
A?k? sende ya?ad???m?, birlikteyken anlayarak sev beni.
Gitti?imde, art?k ?n?mdekileri ya?ayabilece?imi d???nerek, seni geride b?rakmak istemedi?imi anlamaya ?al??arak sev beni.
Sorgulamadan, ??pheye d??meden, s?n?rlar koymadan, ?zg?rl???m? k?s?tlamadan sev beni.
K?rg?nl?klardan sonra beyaz bir sayfa a?t???m?, ama ba?ka beyaz sayfalar a?mak istemedi?imi hissederek sev beni.
Omzuna ihtiyac?m oldu?unda bunu yapman m?mk?n olmasa da imkans?z? yapacak kadar sev beni.
So?ukta ???yecek, s?cakta titreyecek kadar...
Senle gitti?imiz yerlere bensiz gitti?inde "yan?mda olsayd?n ke?ke" diyecek kadar...
Meyve taba??ndaki meyvelerin k?t?s?n? yiyip iyisini bana b?rakacak kadar sev beni.
?ok sevdi?im ?ikolatay? sadece seninle payla?t???m? anlayacak kadar ?ok sev beni.
Yapmak istediklerim sana ters gelse de s?rf ben ?ok istiyorum diye y?reklendirecek kadar ?ok sev beni.
Yanl?? anlatsam da, do?rusunu anlayacak ve y?z?me vurmayacak kadar sev beni.
Dahas?; seni kimseyi sevmedi?im kadar sevdi?imi bilerek sev beni...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rosecim...
Sevsin tabi...çünkü sen de seviyorsun...
Ama Senin kadar sevsin seni...
Ara
ROSE
TE?EKK?RLER PER?M SA?OL CANIM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,537 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 592 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 767 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 556 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 705 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:58 AM