:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~ Beyaz Sevda ~
eRCi
Beyaz sevdam kelimelerim y?re?inin kuytular?na vuruyor… Duyuyor musun? Me?hul bir yaln?zl?ktan titrek bir dalgayla geliyorum bu gece sana… Sessiz kal?yorum, oysa ta kendisindeyim hayat?n… Beni seviyor olmana sessiz kal?yorum, enkaza d?n??m?? y?re?imi g?zelle?tirme ?abas?ndan, her ne kadar ihtiyac?m olsa da ka??yorum… Ben san?r?m mutlu olmaktan korkuyorum… G?zleri umut dolu bir sevdan?n, k?r ebe oynamas?na izin veriyorum… Nedenim yok bu oyunda…Yorgun d??t???m i?in sana ait olmak beni korkutuyor…

Vurgun vakitlerimi, ge?mi?in tozlu raflar?n? unutmak i?in i?te duy ; seviyorum seni… Sesini duymadan senin oldum.. Y?re?imin oldun… ?imdi bunlar? anlatmak bi hayli a??r gelir bana …Korka??y?m bir a?k?n esiri olman?n… Ta??yam?yorum bu y?k?… Bi ucundan sende tutsan diyorum…

Senden ?unu istiyorum bir dilek?e yazsan y?re?ime… Kalbin emanetim olsa… En kanayan yerimden sevmeye ba?lasan beni… Gelsen sen en b?y?k ???l?kla git dedi?im anda…

Art?k hayallerimi avu? avu?, kana kana i?sem diyorum. Nedense sana beyhude bi ?zlemle kavu?may? diliyorum. Sevda yoku?lar?n? t?rman?yorum senin i?in, belki y?z?n? g?rebilirim diye… ??l s?rg?n? y?re?ime sevda ekiyorum filizlenir belki diye…

Kan g?l?ne d?n??en y?re?imi kirlerinden ar?nd?r?yorum bu g?n… Dezanfektan bir yaln?zl?kla… Karaborsaya d??m?? y?re?imle… ??l yang?n? edas?yla; sana yaz?l?r?m bu gece…

Seni yaz?yorum bu gece, ak?l almaz hecelere varl???ndan bahsediyorum…Yoklu?unu aheste ya??yorum… Darg?n ?mitlerime g??l? c?mlelerden bahsediyorum… Bavuluma t?m umutlar? dikkatlice yerle?tiriyorum.

?yle derin ki solu?um tek nefeste i?ime ?ekebilirim seni… Bilirsin a?ka olan hasretimi… K?z?l nehirlere olan tutkumu da… Can?m? ac?tmak i?in, nas?l da yaram? kurcalamay? sevdi?imi de bilirsin… Bir k???k ?ocuk inad?yla, nas?l telef ederim her defas?nda y?re?imi… Ve sana ko?mak i?in ?abalad???m?… Asl?nda bilmezsin bunlar?; sen bana hep vurgun saatlerimde gelmi?tin… Art?k korkmuyorum seni sevmekten, seni severken i?imde ki beni de terk edip sevmekten…

?imdi gecenin en sessiz en derinine seni yaz?yorum… Bir ufac?k beyaz sevda diliyorum. ?ocuk kalbimle elimden tutman? ve g?z ya??m? silmeni istiyorum. ?stiyorum ki kalbimi koru… Kalbini avu?lar?ma b?rak… Do?an g?ne?ten de; gece hat?r?na, seni bana vermesini ve elimi hi? b?rakmaman? diliyorum…

Suretini bilmedi?im…
Biliyorum ki uzaklarda bir yerde bekledi?in benim…
Ey A?k ! Yarala beni… Da??t bedenimi, parampar?a olsun …
Y?re?imi tek kur?unla vur
Vur ! ?stiyorum… En kanad???m yerden vur beni.
?ki kere ?lmem ki …
?l?rsemde; vars?n olsun… G?zlerine g?m beni
G?zlerinden akan ben olmal?y?m
Sen olup, bir m?saitsiz vakit y?re?ine akmal?y?m…
Y?re?inin k?y?s?na vurup “beyaz sevda” zikretmeli dilim…
Firari Fırtına
Yüreğin dert görmesin emi ... Neler var burda neler anlayana tabi ...

Sevg ...
eRCi
Te?ekk?rler ?ok ?ey var ama g?rebilene saol....
MasaL_perisi
Offf offf Erci...
Yine 12 den vurdun...Smile
Ne diim ki şimdi...
Ruhuna güzelik dersem zaten var...
O zaman da hep sağlık diim...Smile
Ara
eRCi
Te?ekk?rler beyendi?ine sevindim saol seninde y?re?ine sa?l?k....
ROSE
Ey A?k ! Yarala beni… Da??t bedenimi, parampar?a olsun …
Y?re?imi tek kur?unla vur
Vur ! ?stiyorum… En kanad???m yerden vur beni.
?ki kere ?lmem ki …
?l?rsemde; vars?n olsun… G?zlerine g?m beni

TE?EKK?RLER ERC? ?OK HAR?KA B? YAZI ..y?re?ine sa?l?k arkada??m...
Ara
speedy_girl
TŞKLER ARKADAŞIM EMEĞİNE SAĞLIK ERCİ Smile
Ara
eRCi
Te?ekk?rler rose okuyan g?zlerine sa?l?k.......
eRCi
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?KLER ARKADA?IM EME??NE SA?LIK ERC? Smile

Rica ederim saol....
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?rler rose okuyan g?zlerine sa?l?k.......
rica ederim ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 507 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 455 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 461 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  BeYaZ GüLüM eRCi 28 1,389 04-09-2022, Saat: 11:53 AM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 344 04-08-2022, Saat: 11:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:09 PM