:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZaMaNS?Z BiR MeKTuP
Stinq
ZaMaNSıZ BiR MeKTuP ,
SeVDiĞiMe....

Ne yapıyorsam, ne düşünüyorsam, hep senin için. Bir boşlukta gibiyim, Gidersen o boşluğa düşeceğim sanıyordum.. Sen varsın dayandığım, birtek 'sen' varsın.. Karanlık kokusu, yalnızlık korkusu var ciğerime inen.. Biraz sigara dumanı Biraz sevgimin acı veren yanı..
Sen varsın diyorum ya aslında yoksun. Sensiz olmaz diyorum ya, aslında sensiz yaşıyorum.. Bir de sevgin olmasa.. Beni yaşatan beni asıl boşlukta tutan derde boğan senin o masum sevgin değil mi....

Canımın nefes almayan parçası, bitanem;
Bir çiçeği düşün, susuz yaşar mı? Ben bir çiçeğim.. Güzel olması önemli değil.. Senin çiçeğinim...Sen yanında yokken boynu bükülen, sen varken capacanlı fakat hep solmaya mahkum bir çiçek.....
Çiçekler içlerinde su olmadan yaşayamazlar. İşte ben bu'yum.. Masum bir çiçek, İÇİMDE SEN OLMADAN YAŞAYAMAM... Belki yanımda değilsin ama içimdesin. İçimde bir karanlıksın..
Üzülme seni seviyorum diye, üzülme böyle oldu diye... Ben biliyorum senin hatan değildi.. Hata bende.... Sen sadece masum bir yüz'sün.. O'yüzün hatlarını ben yaşıyorum.. Başkalarına gülümsediğinde, gerilen yüzünün acısını ben çekiyorum.. Sakın ağlama, gözyaşlarına dayanamam...
Beni yüzünde bir leke olarak düşün, hep seninle olucak hatta seninle beraber toğrağa girecek bir leke.. O'lekeyi sev ama leke olduğu için, seni güzelleştirdiği için değil..Değersiz bile olsam ömrünce, yaşadığın sürece yanında olan herhangi birşeyin olayım..
Fakat beni sakın UNUTMA..

Senden öncesi diye birşey hatırlamıyorum, senden sonrasının da olmasını istemiyorum.. Seni, yanlış yazılmış bir yazı gibi silmek istemiyorum kaderimden.. Belkide bu yüzden kurtulamıyorum bu sevgiden....

Sana son birşey söylemek istiyorum.. Bir gün olur da sen gülerken ben ağlıyor olursam, sakın benim için üzülme. Kimseye ah etmem, kimseye düşmanımdır demem. Bana en büyük kötülüğü edene bile.... Ama biri seni üzüyor veya üzerse, işte o benim düşmanımdır..
Sakın benim için üzülme BENİ BANA DÜŞMAN ETME..

Son baharda yeşersin umutların..
Seni gerçekten çok seven bebegin

Özlem e tesekkurler.yazmıs oldugu bir yazı sizlrle paylasmak istedim
Ara
*TATLI BELA*
bizde sana tşk ederiz canım...
çok saol bizimle paylaştığın için...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Mektup coNrad 2 376 04-15-2022, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: wildfang
  aşkıma son mektup mehmetkılıc 1 1,019 04-14-2022, Saat: 10:37 PM
  şizoFren Aşka Mektup/özledimmmmmmmmmm CeYDa HaNDe KeSiM 3 466 04-13-2022, Saat: 03:45 AM
  Zamans?z Ba?lang??lar.. mscxcs 1 290 04-07-2022, Saat: 05:03 PM
  git zamans?z b?r gunumde cadım_ 1 312 04-06-2022, Saat: 10:14 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:29 PM