:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.......Ben, Karanl?kta Bir Yaln?z?m......
ciciKIS
Ben,karanl?kta bir yaln?z?m ???klar s?nd???nde a?layan,i?ine ak?t?lan zehirden kurtulmaya ?al??an.Belki bir g?vercinim,karn?n? doyursunsunlar diye o ac?mas?z g?zlere yalvaran,s?rf beyaz oldu?u i?in g?ze ?arpan ve bir ad?mla yerinden yurdundan edilebilen.Ben bir dalgay?m,k?y?lara vuran,o k?y?lara vurduk?a pisli?ini i?inden ??kar?p,kopar?p ger?ek d?nyaya b?rakan.Sevi?en r?zgarla belkide.Ben bir dalgay?m,insanlar? i?ine ?ekip sonsuzlu?a s?r?kleyen.Ben bir damla g?z ya??y?m,istemedende olsa o s?cak vuru?lar?mla karanl?ktaki yaln?za g?l?mseyen;tuzumla can yakan,can yakt?k?a ?o?alan.

Ben i?te o kad?n?m,sevi?irken a?layan;ac? de?il,sevgi de?il,?aresizlik onu a?latan.Sana s?yl?yorum;sana ne versem az,nekadar yalvarsam yetmez,yetmez.Asla.Seni nekadar seversem seveyim bitmez bu ac?lar,dinmez,kaybolmaz bu g?zya?lar?m.Ben seninim,sen bana dokunduk?a,beni ?s?tt?k?a,?pt?k?e...
Ara
€BeRimSin
Tşk'Ler.. Yüreğine Sağlık...
Stinq
muthiş bir yazı.söyleyecek bişi bulamıyorum yüreginde büyük bir acı var sanırım yada yalnızlık umarım mutlu olacagın sekilde gelişir hersy.Yüregine saglık
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım...
ciciKIS
Stinq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muthi? bir yaz?.s?yleyecek bi?i bulam?yorum y?reginde b?y?k bir ac? var san?r?m yada yaln?zl?k umar?m mutlu olacag?n sekilde geli?ir hersy.Y?regine sagl?k
ke?ke ya?ad???m?n ne oldu?nu bende bilebilseydim arkada??m yorumun i?in ?ok saol...Sad
Ara
ciciKIS
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?klr can?m...
ben te?ekk?r ederim Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaln?z?m soyle 1 426 04-10-2022, Saat: 03:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Yaln?zl?k rol? tatlı_cadı 5 501 04-09-2022, Saat: 12:44 PM
  karanl???n g?zleri.. tatlı_cadı 3 525 04-09-2022, Saat: 10:13 AM
  Yaln?zl???m? yaz?yorum...Yaln?zken..! tatlı_cadı 3 454 04-08-2022, Saat: 07:02 PM
  Son Yaln?zl?k Stinq 5 641 04-07-2022, Saat: 03:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:02 PM