:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::.::d?rT dUvAr::.::
ciciKIS
D?rt duvar...
Bo?ucu ve karanl?k bir hava. Ben i?erdeyim. Nefes almaya ?al???yor gibi ya??yorum. Kimse bilmiyor ki yoruldum.O ?l?rken ben ba?ucundayd?m. Bitti sand?m.ac?lar?m?n ac?lar? dindi sand?m. B?rakamad?m. U?up gidemedim kimseyle. Onunla kald?m ?nce soldum.Sonra ??r?d?m.Sonra... Kaybolup gittim i?te. Kimseye hesap wermedim. Kimseye yalvarmad?m g???p gitmek i?in buralardan.
Bir ses duydum derinden. Derin derin soluyan, derin derin a?layan, derin derin ba??ran bir ???l?k duydum. Ba??m? kald?rd?m,arad?m, arad?m, ne o sesi bida bildim, ne akl?mda tutabildim. Kaybolup gittik ikimizde birbirmizin i?inde. Ya?amak neymi? anlayamad?k hi?birimiz. ?ki g?n?n aras?nda yaratt???m?zbir g?n m?? ?ki insan aras?nda ya?ad???m?z mutluluk mu? ?ki g?zya?? aras?nda ald???m?z nefes mi? Yoksa hi? biri mi?Anlayamad?k...
Biz kaybolup gittik ko?arken ya da ko?tu?umuzu san?rken. ?zg?r oldu?umuzu bilip bilmeden konu?tuk, dinlenildi?imizi sand?k. Haklar, haklar?m?zbizim olmad? hi? bir zamananlayamad?k ama hep hakl? olan do?rular?m?zla ya?ad?k....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Duvar Firari Fırtına 14 867 04-17-2007, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:08 PM