:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEN senin KULUNmuyum
NuRii
ne senle ya?an?yor nede sensiz oluyor bu garip bombo? d?nyada.Ne kahr?n ?ekiliyor ne dertlerin bitiyor g?lm?yor su yuzum gulmuyor ben senin kulunmuyum beni senmi yarratt?n ke?ke seni sewmeseydim seninle ya?anm?yor sensizkende olmuyor ke?ke seni g?rmeseydim hem senin yoklu?lu?una hem bu kader oyunun nas?l dayan?r?m ben nas?l baht?ma kara oldu g?nl?me yara oldu.
NE umdum neler buldum mecnundan beter oldum ?ld?r?r beni bu sevda keske hi? g?rmeseydim a?k nedir bilmeseydim.
Ara
NuRii
BÖylemİ SevmİŞtİn Benİ GÖzlerİn SÖzlerİn Yalan Senİn Oynanan Son Perdeydİ HerŞey Sona Erdİ Sİl Unut Benİ Kapattim Kapattim Ben Bu Perdeyİ Yok Yok AĞlama Benİ Sakin SuÇlama Senİnle Olan Bu AŞkta Artik Ben Yokum
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım paylaşımın için...Smile
Yinede Aşk ve sevmek güzel bütün acılara rağmen...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben seni değil bitanem senin olamamayı sevdim chatlaq mamaqlı@ 1 514 01-01-2009, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: chatlaq-cadı@
  seni seviyorum dıyen sözlere degıl,senin için aglayan gözlere inan asiye 4 739 10-09-2008, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: DUYQUSAL
  Senin Için...Seni Çok Seviyorum Ç.Ş fiddle.inlove.angel 6 615 02-14-2008, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: fiddle.inlove.angel
  İstanBuLa Benzer Senin Aşkın Deryam immOrtaL 4 1,219 11-27-2007, Saat: 02:00 AM
Son Yorum: immOrtaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:01 PM