:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-1'lik Ma?tan Antiler...
ѕqρα кJмя
Aurelio'nun ?li?'le Muhabbeti ve Inamotor'un Ger?eklerle Y?zle?mesibiggrin.gif
1uu4.jpg

Alex ?namotor'la Dalga Ge?erbiggrin.gif
2ij9.jpg

Arda ile ?mit Karan'?n Dialo?ubiggrin.gif
3sg9.jpg

Aurelio Arda'n?n Bi Yerlerini ?ndirirbiggrin.gif
4dc7.jpg

Alex Kel Hasan'la Dalga Ge?erbiggrin.gif(Yaz??????kuuu.gif)
5tb9.jpg

Ve Lugano Her Sene Duydu?umuz Tezah?rat? S?yler...biggrin.gif
6gz3.jpg

??TE B?YLE,HER SENE B?YLE,C?NCONA B?YLE KOYARLAR....biggrin.gif

[aL?nT?I?I!]
Ara
blue_belial
hahahahahha Big GrinBig GrinBig GrinD: yuru beee sagopa
bu camıa senınle gurur duyar Big Grin
?m?r
gercekten sagopa bu camıa ve tum fenerlıler sennle gurur duyuyorrr...
Ara
ManyaX_GirL
aynenn..
sen war yaa..
kerdeşlerin bitanesisin hee..
paylaşım için tşkkrlrr cnmm...
Ara
MaTRaKiNG
komic amma aşşağılayıcı
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
kardaş böle bi takıma aşağılamakla olmaz bu işler ona bakarsan bizimde kadıköyde ködıköy panterimiz var unutmayın bunu ama su resimlerde aşağılayacı yazılar olmasıydı güzel olurdu
Ara
ozgur_yasarim
gardas ben galatasaraylıyım resimlere bişey denemez ama espiriyi yaparsın fakat hakaret edemezsin bunu unutma bence kaldır yada yazıları duzelt forum kurallarına aykırı
Ç@RŞžI EMRAH
ozgur yasarım hakklı ben BEŞİKTAŞLIYIM ama hiç bir türk takımını böle aşalayamazsın ozaman bizde koyalım buraya benim elimdede çok böle aşalayıcı resimler biz koymuyoruz ama bence yazıları düzeltsen daha iii olur
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlar öncelikli olarak bu tarz paylaşımlara dikkat etmenizi istiyorum.Şunu belirteyim burada belli yerlerde farklı futbol kulüplerimize değişik ithamlarda bulunulmaktadır.Arkadaşlar paylaşımlarda bir kaideye lütfen dikkat ediniz.Türkiye Cumhuriyeti futbol kulüpleri ile ilgili aşağılayıcı yada cevap hakkı gerektiren kendi aramızda tartışma yaratacak ve forum ailesini zor durumda bırakacak paylaşımlara yer vermeyiniz.Ayrıca her yerde söylediğim gibi tekrar ediyorum kendi aranızda kavga ederek biryere varmazsınız daha öncede kimse varamadı kavga etmek yerine şikayetlerinizi bize bildiriniz.Bir uyarı amacı ile konuyu kilitliyorum.Bu tarz paylaşımlara yer vermemenizi temenni ediyorum.Anlayışla karşılamanız dileğiyle....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:09 PM