:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YoLum acik oLmayaCaK
eRCi
alone21zj4he3.jpg
Yolum A??k Olmayacak...

Ayaz vuruyor y?re?ime,???yorum.Biliyorum senin ?ehrin s?cak ama bu kez de?il sevgili bu kez de?il.Ayr?l???n bu kadar ???t?c? olaca??n? s?yleseler inanmazd?m bak buz kestim kar??nda k?m?ldayam?yorum.Bundan sonra ayaz olacak t?m geceler benim ?ehrimde.Is?tmayacak ellerimi y?re?imi kimse ve hi? bir?ey.Sen s?cac?k ?ehrinde s?cak tut y?re?ini.Ama yaralama kimseyi emi.

Bu sana son mektubum... Geldi?im gibi sessizce giderim demi?tim ya sana, o kadar sessizlik sinmedi i?ime.Benden ne b?rakabildim sana, ne katt?m ya?ant?na bilmem ama c?mlelerim kals?n istedim.Ta bi sen istersen belki y?rt?p atacaks?n belki de g?z?n?n ili?meyece?i bir yerde saklayacaks?n bilmiyorum.Yaz?yorum yine de bunlar seni seven bir kad?n?n c?mleleri ,bunlar ayr?l??? i?ine sindirmeye ?al??an i?imdeki k???k ?ocuklar?n s?zleri sadece dinle.

Gidece?imi anlamad???n? biliyorum kim gidece?i ak?am b?ylesi sar?l?r ki sevdi?ine,kim ?p?c?klere bo?ar, kim s?zleriyle sarmalar ki.Benden ba?ka bir deli yapmazd? zaten.?stedim ki son gecem g?zel ge?sin, ilerde hat?r?na d??t???mde istedim ki h?z?nle anma beni Deliydi de ge? git.

Az ?nce parmak u?lar?mda sessizce ilerleyerek balkona ??kt?m, senden ?nce sana ait bu ?ehirle vedala?mal?yd?m.Bir sigara yakt?m ,biliyorum b?rakaca??ma s?z vermi?tim ?u mereti ama ben s?zlerimi tutamad?m sevgili.Ben bana verdi?im s?zleri bile tutamad?m ki a?lamayacakt?m s?zde ama bak tutamad?m i?te.Tutunamad?m....

G?zya?lar?m? silip yan?na uzand?m bir m?ddet ,o kadar g?zeldin ki uyurken y?z?nde dans eden g?lgeleri bile k?skanaca??m kadar g?zel.Y?z?nde belli belirsiz g?l?mseme.G?lmek bu kadar m? yak???r bir surete. Gelsem dokunsam dedim ,s?k?ca sar?lsam.Gidiyorum ,kalk beni durdur diye sarssam yapamad?m Yalpalad?m

E?yalar?m? toparlad?m sonra ve ?imdi oturmu? sana bunlar? yaz?yorum.Gidi?ime anlam veremeyeceksin belki.Sabah uyand???nda ben yerine bir ka??t par?as?na sar?lacaks?n.Ve bu mektubun sonuna gelene kadar anlamayacaks?n.

T?kezledim i?te.yapabilirim sand?m.Sevgim ikimize yeter dedim.Oysa olmazm?? tek tarafl? ya?anmazm?? a?k..O ?ark?daki gibi “ne sevdi?in belli ne sevmedi?in” derken yara alm???m yaralanm???m.Belki yar?n diye aldanm???m kendimi aldatm???m Yar?n belki derken yar?nlar? t?kettim. Yan?ld?m.

Kaderim dedi?im sevgili.Bir gece ans?z?n kar??mda buldu?um ve bir sabah yitirdi?im seni yeniden kar??ma ??karan kaderdi ?yle inand?rm??t? ?ocuk yan?m beni i?te.Yine bir guzel ak?am? tani?m??t?k ve yine ?yle bakakalm??t?k.Ve ?imdi yine so?uk bir ruzgar sabah? ??k?yorum hayat?ndan.A?i tekerr?rden ibaret dedikleri bu olmal? komik geliyor ama g?lemiyorum

?imdi ??kaca??m bu kap?dan seni ard?mda b?rakaca??m.Her zaman ?k?na s?k?na gitti?im terminale gidece?im ko?ar ad?m.T?m yollara dinamitler yerle?tirip her ge?i?imde patlataca??m.D?n?lecek yol kalmayacak sana ??kmayacak art?k yollar.Gurursuzca sana her geli?ime ?ahitlik etmeyecek hi? kimse.Kimse ac?yarak bakmayacak y?z?me

Gidiyorum,arkamdan su d?kemeyeceksin

Ve ben d?nmeyece?im bir daha

Ard?mdan g?zya?lar?ma bahane ya?murlar ya?mayacak Senin ?ehrin s?cak
Biliyorum Sevgili biliyorum

Yolum a??k olmayacak

Ho??a kal bulup bulup yitirdi?im sevgili
Ho??a kal y?re?imdeki deli esinti

Ho??akal zorlu sevdam

Sensizlik kolay olmayacak..
CeYDa HaNDe KeSiM
gitmek gerekir bazen seni saran o zehirli sarmaşıktan kendini kurtarmak için aşkın o zalim yanına köle olmamak için ben anladım ki ve sende anlamalısın ki aşkın yükünü taşıyamayan o zalim insanlara tutulmuşuz biz ama yeter ben artık yolumu çizdim yeni sevdalara yelken açıcam (bu arada yorumun için sağol çok hoşşun canım)
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
gitmek gerekir bazen seni saran o zehirli sarma??ktan kendini kurtarmak i?in a?k?n o zalim yan?na k?le olmamak i?in ben anlad?m ki ve sende anlamal?s?n ki a?k?n y?k?n? ta??yamayan o zalim insanlara tutulmu?uz biz ama yeter ben art?k yolumu ?izdim yeni sevdalara yelken a??cam (bu arada yorumun i?in sa?ol ?ok ho??un can?m)
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
gitmek gerekir bazen seni saran o zehirli sarma??ktan kendini kurtarmak i?in a?k?n o zalim yan?na k?le olmamak i?in ben anlad?m ki ve sende anlamal?s?n ki a?k?n y?k?n? ta??yamayan o zalim insanlara tutulmu?uz biz ama yeter ben art?k yolumu ?izdim yeni sevdalara yelken a??cam (bu arada yorumun i?in sa?ol ?ok ho??un can?m)
Ara
eRCi
Rica Ederim saol .......
ManyaX_GirL
Oysa olmazmış tek taraflı yaşanmazmış aşk..

çok doğru..
yine senden mükkemmel bi yası erci.
çok saol yaa..
yüreine sağlıkk..
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
eRCi
Te?ekk?rler ManyaX_GirL saol....
ManyaX_GirL
ne demek yaw..
ama bis aynu şeleri mi yaşıos acaba yawss..
bunları sen mi yasıosun???
Ara
ÐŽeşaren
emegine saglik erciWink

Paylasimin icin sagol
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
gün gelir çoğalırım sana gün gelir tükenirim senin uğruna yaşamın o güzel tutkusunu varmısın benimle birebir yaşamaya
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YoLum Açık OLmayacak... €BeRimSin 7 544 04-14-2022, Saat: 05:59 PM
Son Yorum: wildfang
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 329 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  Sensizlik Kolay Olmayacak ÇiLeK 5 429 04-10-2022, Saat: 04:08 AM
  Senden Sonra Tufan Olmayacak mıydı? acemhe 1 556 03-24-2011, Saat: 05:46 PM
Son Yorum: history
  Yolun açık olsun bensiziliğe... Hasretiim 0 445 01-06-2011, Saat: 10:09 PM