:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi? dostu olmayan var m??
tugba
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eger ben?m dostum g?b? b? dostunuz varsa olmas?n daha ?? :mad:

nas?l ki senin dostun??
Ara
MorciveT
Arkada??m Ho?geldin aram?za... ?ok tatl? bir konu?ma dilin var Smile bunlar? yazabildiysen eminim ?ok i?ten ve olgun birisisin...

Ben Dost olmak isterim Wink ihtiyac?m var Big Grin ciddiyim g?lme sak?n...
Ara
Emy
B?t?n yorumlar? tekk tekk okudum ama benim fikrimi sorarsan?z; ger?ek dostu bulman?n yolu ger?ek dost olmaktan ge?er! Payla?t???m?z ?l??de payla??m g?r?r?z ve sevdi?imiz ?l??de sevilir; hat?rlad???m?z kadar hat?rlan?r?z. Yani sadece ?evremizdekileri su?lamak yerine kendi ?zele?tirmizi yapsak belki de her?ey daha g?zel olur.Smile
Bi de benim i?in en b?y?k ve en muhte?em dost sevdi?im insand?r ilk olarak. Bence bi sevdi?iniz varsa ve ona ra?men dostum yok diyorsan?z ?ok b?y?k haks?zl?k ediyonuz o ki?iye.
T?m bunlar bence parantezinde yaln?z; kimse savumaya ge?mez umar?m.:o
Ara
berkcan10
ewet benim de hi? arkada??m yok
Ara
smart_egoist
dostum var ama ?ok uzaklardalar yawww..ama sen ?z?lme tuba sende dostumuz olursun..
Ara
sensizlik_?l?m_sanki
Benim dostum var ger?i o hala bitti?ini zannediyor...hayat?mdan ??k?p gitti?ini san?yor..asl?nda bitmemi?ti tekrar bulu?uruz demi?ti sanki seni ilk kez tan?yormu?um gibi balar?z demi?ti am ?imdi okuyorumda yaz?lar?mda O BEN?? ?OKTANNNNN HAYATINDAN ?IKARMI?...ke?ke deseydi o zaman yok istemiyorum bundan sonra hi? aramicam diye..olsun be dostum sen hala CAN G?B? CANIMDASIN ALDI?IM NEFES G?B? HEP ???MDES?M ?MR?M BOYUNCADA YA?LI TON TON B?R N?NE OLSAM B?LE SEN? ANICAK BU KALB?M..
Ara
a?layan_y?rek
hem var hem yok.varlığıda zor yokluğuda.
Ara
lorient_19
warlıgında yokmuş gıbı davranırız ama yoklugunda çok ararız
Ara
clever_girl
gerçek dost bulmaqq çok zor gerçekten
bence dostu olmayan we bi dostu olduğunu sanıp yanılanlar çok fazLadıRSad
Ara
eya50
benim Hic Dostum Olmadi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular