:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünlülerin cebine ulaşılamazsa:D:D
kardelen_21
Alaattin ?ak?c?: Alooo, yanl?? numara ?evirdin aslan?m. Bize yanl?? olmaz. F?t?k etme beni! Hadi mar? mar?!

Kamer Gen?: Kapsad???n?z numara arama alan? d???ndad?r. Yok. Olmad?. Yani arad???n?z alan kapsama numaras? d???ndad?r. Yok bu da de?il. Kapsama numaras?. Eeeh! Ben ?i?ek sulamaya gidiyom ya. Arad???n?z y?nde t?m ?i?ekler sulanmaktad?r, i?te o kadar!

Mustafa Denizli: Arad???n?z numara yanl?? diyorsam yanl??t?r. Bana ne medyan?n ne dedi?inden karde?im. Kafam? bozmay?n sadece Fenerbah?e'den arayanlar? ba?lar?m i?te o kadar.

Mustafa Topalo?lu: Arad???n?z numara sistemimizde yer almamaktad?r. Hatta g?ne? sistemimizde bile yer yer almamaktad?r. Hasta m?s?n?z karde?im?

NUR?? KARDE?LER: Aramakta oldu?unuz ki?inin telefonu me?guld?r. Ama isterseniz biz hemen bir-iki eleman yollay?p bu me?guliyet durumunu ortadan kald?ral?m. Onu kont?r manya?? yapal?m. Bu arada Aloooooo boyal? sa?l?m bittin olum sen.

AYKUT I?IKLAR: Arad???n?z numara ?u anda kapal?d?r. Telefonun sahibi ??t?r mankeni g?t?rmektedir. Yani alenen sizi boynuzlamaktad?r. Kapsama alan? d???ndas?n?z haberiniz olsun.

SEL?UK PARSADAN: Arad???n?z numara yanl??t?r. ?lk g?r?? g?n? gelince siz numara nas?l olurmu? g?steriyim. Bende daha ne numaralar var. Bu arada Tansu'ya s?yleyin pa?an?n selam? var.

HAKAN ??K?R: Eksik rakam ?evirdiniz. Bu numaralar jiplerimin plakalar?na bile yetmez. Elin o?lu genetik ?ifre ??z?yor, siz daha bir numara ?eviremiyorsunuz. Vatan hainleri!

DEM?REL: Eksik rakam ?evirdiniz. Binaenaleyh tela?a mahal yoktur. Devlet b?y?kt?r. Tu?lar basmakla a??nmaz. Demokraside ?are t?kenmez. 2 tu?u basm?yorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vard?r.

?BRAH?M TATLISES: Arad???n?z k?roya ?u an ula??lm?yor. Ben de ariyem ariyem bir t?rl? ula?amiyem. ?aphiii! The number you've dialed cannot be reached at the moment. Ne dedim lan ben?

SERGEN: Arad???n?z numara yanl??t?r. Ben sizin yerinizde olsam 2yi son ayakta tek ge?erdim. Numaray? Mustafa hocadan ald?ysan?z ?a? d???d?r.

REHA MUHTAR: Arad???n?z ki?iye ula??lam?yor efendim. Bu ki?iye neden ula??lam?yor. Ula?m?yorsa niye ar?yorsunuz? Kapsama alan? kapsamaya ba?lad??? anda siz orda m?yd?n?z? ?ocukken telefonu d???rd???n?z oldu mu? Bu y?zden dayak yediniz mi? ?yi ak?amlar T?rkiye her nereden ar?yor yada aran?yorsan?z.

B?LENT ERSOY: D?nya g?zeliiiii dinleyici hasbihal etmek arzu etti?iniz m?stesna insana ?u anda ula??lam?yor efendim. Seyyar telefonun kapal? ya da kapsama alan? d???nda olmas? kuvvetle muhtemeldir. Cenab-? hak'?n izniyle bir m?ddet sonra tekrar deniyiniz ?n?aalaaaaaah...

ALPAY: Arad???n?z numara yanl??t?r. Ulan daha bi numaray? ?eviremiyorsunuz sonra da yumruk att?m diye bana laf at?yorsunuz. Zaten Fad?l abim ka?m?? kafam bozuk gelmemeyim oraya kodum mu oturtuturum.

M.AL? ERB?L: Enee arad???n?z ki?i kapsama alan? d???nda belkide ?anakkale'dedir. Orada de?ilse K?br?s'tad?r. Ya zamparal?ktad?r yada kumar oynuyordur. Biraz bekleyip tekrar aray?n parmaktan sonra.

MEHMET AL? A?CA: La ?antemi kantereeee... Ulan memleketten gittik. Gittik gideli neler ??km?? be. Hapishane bile cep telefon dolu. Arad???n?z numaran?n ne oldu?unu bilmiyorum. Bekir ?elik'in ?l?m?yle birlikte b?t?n s?rlar gitti. Odamda bir karafatma g?rd?m az ?nce. Acele onun s?rr?n? ??renmem laz?m. ?imdi telefonu kapat?n ve beni yaln?z b?rak?n.

MEHMET CANSUN: Efendim Bizi Sizin Telefonunuz ilgilendirmez bizi sadece bizim telefonumuz ilgilendirir. Bak?n Fenerbah?e y?netimine sesleniyorum ilk ba?ta bize dilenci diyeceklerine kendi ald?klar? futbolcular?n paralar?n?n nerden geldi?ine baks?nlar. Neyse ben bunlar? neden s?yl?yorumki arad???n?z ki?i kapsama alan?ndaki efendim ben burda bir saatdir kafan?z? ?t?l?yorum. Hadi size iyi g?nler.

SAKIP SABANCI: Konu?al?m Konu?al?mmmmm Konu?al?mki g?zelle?en dimi yaww hehe Atalar?m?z ne demi? konu? konu?!Ama su anda konu?amazs?n?zzzz niye!!! ??nk?????? ?u anda telefoooonnn kapsama alan? d???nda daha sonra aray?n!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ünlülerin Türkçe İsimleri x) My_LiFe 3 483 02-22-2009, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  ünlülerin zeka kokan sözler.... bidely 0 406 01-30-2009, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: bidely
  azrail geldıgınde unlulerın verdıgı cevaplar!!:D:D:D GCLRNFNS 1 488 05-31-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: deryalım
  ÜnLüLeRiN GoOg'LE aRaMaLaRı :):) Melek06 0 372 05-08-2007, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: Melek06
  azrail geldiğinde ünlülerin cevapları Melek06 0 363 05-05-2007, Saat: 01:14 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:07 AM