:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEVG?L?Nize HANG? PAR?AYLA SiTEM EdeRD?N?Z ?
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"] SEVG?L?N?ZDEN AYRILDINIZ'' S?Z? ALDATTI?I ???N''...ONA OLAN KIZGINLI?INIZI HANG? PAR?AYLA D?LLEND?R?RD?N?Z ?

ben;
m?sl?m g?rsesin, ''nereden sevdim o zalimi'' adl? par?as?yla dile getirirdim ya ya siz? hadi bekliyorum Sad
[/COLOR]
Ara
ROSE
Bİ TÜRKÜYLE OLABİLİR NEDE OLSA TÜRKÜLERDE HEP BİZİM GİBİ DERTLİ VE SİTEMLİ....

KÖMÜR GÖZLÜM SENDE SEVDA NE ARAR..!!!!!!SEVMİŞİM YA YÜREĞİM ONA YANAR İŞTE..!!!!
Ara
d€n!z kısı
bende dj akman&mc serkan dönme bana şarkısıyla sitem ederdim Sad
CeYDa HaNDe KeSiM
Bİr Derdİm Var (mor Ve Ötesİnden)
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
amat?r bi ?ark?c? s?yledi?i ''AYRILACA?IM'' ? dinletirdim bide ferdi tayfurda s?l?yoo
tek kelime s?ylemeden habersizce gidiverdin alay ettin hislerimle hakk?n yoktu sevgilim beni b?yle ?zmeye ?ekmem art?k kahr?n? ayr?laca??m h??k?r??a bo?uldum sat?rlar? yazarken fakat karar?m kesin ayr?laca??m.....
feda ettim hayat?m? raz? oldum sensizli?e anlamad?n sevdi?imi hakk?n yoktu sevgilim beni b?yle ?zmeye ?ekmem art?k kahr?n? ayr?laca??m... diye
Ara
speedy_girl
KALPSİZSİN İ EDERDİM BUNU YAPAN ANCAK BU ŞEKİLDE İNFAZ EDİLEBİLİR. KALBİ OLAN İNSAN SEWDİĞİNE KIYAMAZ ... Sad
Ara
€BeRimSin
İsmaiL Yk'dan ALLAh Belanı Versin Şarkısını Seve Seve Hitap ederdim Smile
speedy_girl
HADE BE A . KIZGINLIK TAN YANE Bİ AN BEN DE ONU DÜŞÜNDÜM AMA BELE OKUMAYI SEWMİYOOOM ALLAH IN DAN BULSUN BENDEN DİİL Smile
Ara
Rüya Güzeli
Doqu? - rezil ettin :o

Rezil ettin elaleme utand?rd?n beni aileme ey vicdans?z?n kendisi sen gibi sen bulas?n.....

Bu ?ark?yla sitem ederdim herhalde.....
Ara
ѕqρα кJмя
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?smaiL Yk'dan ALLAh Belan? Versin ?ark?s?n? Seve Seve Hitap ederdim Smile

+1907 Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  para m? ?nsanl?k m? s?zce hang?s? peri kızı 27 1,378 09-17-2006, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: gravesen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 09:16 AM