:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
al?ngan h?rs?z:D
kardelen_21
?in'de bir ?niversitede olduk?a ilgin? tamamiyle ger?ek bir olay...
K?z?n biri bir g?n yeni ald??? bisikletiyle okula geliyor ve okulun bah?esindeki bisiklet park?na hen?z kilit almad??? i?in ?ylece b?rak?yor..Derslerin bitiminde okul ??k??? bisikletinin yerinde olmad???n? g?r?yor ve ?ok sinirleniyor..Ertesi g?n sabah okula geldi?inde bisikletini ?zerinde bir notla bir g?n ?nce b?rakt??? yerde buluyor. ?zerindeki notta "?ok ?z?r dilerim ama bisikletine ger?ekten ?ok ihtiyac?m vard? ald?ktan 2 saat sonra geri getirdim ama san?r?m ??k???na yeti?emedim ?ok ?zg?n?m anlay???ni?in te?ekk?rler."K?z do?ruca bir bisiklet?iye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula d?n?yor.. Bisikleti iyice kilitleyip 5 farkl? anahtarla derse giriyor ve olay? arkada?lar?na anlat?yor..
Ders bitimi okul ??k???nda 5 kilit takt???n? anlatt??? arkada?lar?yla beraber bisikletini almaya gitti?inde ?ok oluyor..Bisikletin ?zerinde 10 kilit ve birde not var..oha.gif
"E?er acil ihtiyac?m oldu?u halde ben kullanamayacaksam sen hi? kullanamayacaks?n."komik.gif
Ara
d€n!z kısı
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"E?er acil ihtiyac?m oldu?u halde ben kullanamayacaksam sen hi? kullanamayacaks?n."komik.gif
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
speedy_girl
JNM ÇOK GÜZELL YAF YARALDIM VALLAH TŞKLER PAYLAŞIMIN İÇİN . HALEN KOPUYOOM . Smile Smile Smile
Ara
kardelen_21
siz saolun arkada?larBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:22 PM