:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.. GeL ki Adin Eskimesin DiLimde..
Stinq
?zlemin alev alev yand??? saatler bunlar.G?n ?ekiliyor,ay parl?yor.Haydi,geleceksen ?imdi gel.Umudunla,y?re?inle,sevdanla gel,y?k karanl???m?.Hayata dair k?t? olan ne varsa y?k onlar?,beni yeni umutlara s?r?kle.A?k?n en koyusuna,en tutkulusuna g?t?r beni.
Bin y?ld?r bekliyor gibiyim seni.Bin y?ld?r karanl?k bir odada tek ba??ma oturuyorum sanki.Kim girip ??km??sa hayat?ma,kim talan etmi?se y?re?imi hepsini silmek i?in gel.Bir tek sen kal i?imde.Seni bileyim bundan sonra.Sevdan yetsin bana.Senin a?k?nla ya?amak istiyorum art?k,?yleyse gel,bekleme gel.
Seninle olmak,seni duymak,seni g?rmek,seni anlamak,seni ya?amak tarifsiz sevin?ler yaratacak i?imde biliyorum.Bu y?zden sesleniyorum sana.Dallar?mdaki kurumu? yapraklar? tek tek temizlemek istiyorum art?k.Geli?inle yeniden ye?ermek,yeni yapraklar a?mak istiyorum.?ster haber ver,ister verme;ama gel bekliyorum.
?stanbul'u sokak sokak ge?ip gel.Her sokakta kendi izini g?receksin,?a??rma.Nereye gittiysem seni de g?t?rd?m yoktun;ama,yan?mdayd?n.Hep y?re?imde hep akl?mdayd?n.Seni ?stanbulsuz,?stanbul'u sensiz d???nemedim.Gel,bu kentin tarihine en ?l?ms?z sevday? yazal?m.Nice a?ka mezar olmu? ?stanbul,bu kez kabul etsin yenilgiyi.Haydi gel,biz ?stanbul olal?m.

Korkma gel,ba?kalar?nda g?rd???n ihanetler,ikiy?zl?l?kler,bitmek bilmeyen ac?lar yok bende.?lk kez b?rak kendini kayg?s?zca.Yar?n? d???nmeden,'ya sonra'demeden gel.Kurtul seni saran tutsakl?klardan,sana yazd???m,seni yazd???m ?iirleri okumak i?in gel.

Bak,g?nler anlams?zca ge?ip gidiyor.Oysa ?m?r dedi?in ?ey ?? g?nl?k.Birlikte ve severek t?ketmek varken g?nleri,b?yle koyu karanl?kta kalmak niye?Gel haydi,sensiz ge?en g?nlere bir yenisini daha eklemek istemiyorum.?zlem yan?yor alev alev.?zlemin ate?ini s?nd?r?p a?k?n ate?ini yakmaya gel.Bekleme art?k,geleceksen ?imdi gel....

GEL K?...ADIN EKS?LMES?N D?L?MDEN...!

Herkes G?l?s?m? G?r?yor
Kimse savasimi g?rm?yor...

Herkes sesimi duyuyor
D?s?nd?g?m? kimse bilmiyor...

Herkes yazdiklarimi okuyor
G?zyaslarimi kimse g?rm?yor...

Herkes beni tanidigini saniyor
Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor!..

Ara
eRCi
Eme?ine sa?l?k arkada??m te?ekk?rler.....
MasaL_perisi
Çok teşekür ediyorum arkadaşım bu güzel paylaşım için...Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Çok Yalin Bİr Yazi OlmuŞ Canim YÜreĞİne SaĞlik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her ?l?m Ayr? Bir Ke?ke Dilimde... eRCi 1 351 04-04-2022, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Şehir, Bir Kadın.. İstanbul mu Senin Adın..? SeRDİD 2 749 01-29-2014, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: onaç
  Kim Bilir Hangi Yüreğin Mutluluğu Olacak Adın ... MeLeksi 3 578 05-17-2011, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: history
  Talihsiz Cumleler Var Dilimde MaSaL 4 579 04-22-2011, Saat: 10:34 AM
Son Yorum: sun fairy
  Dilimde Ay Tutuldu / Dilsizim ! MaSaL 0 333 02-17-2011, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:50 AM