:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin Icin Aglamak...
gurbetci
??imden gelmiyor art?k senin i?in a?lamak. Senli hayallere dalmak gelmiyor i?te ..Dualar?ma seni katmayal? ?ok oldu .R?yalar?mdan da sildim seni .Ben ke?keler elveda dedim!

Al senin olsun,sevgin, a?k?n... al senin olsun. Nas?l ya?amak istiyorsan, kiminle istiyorsan ya?a. Al senin olsun ya?amak istediklerin…

B?rakt?m art?k sevgini, b?rakt?m art?k eskileri… Ve sildim an?lar? kafamdan, sildim ya?ad?klar?m?z?, payla?t?klar?m?z?, birlikte a?lad???m?z g?nleri sildim Arkada? oldu?umuz g?nleri de sildim. Kilit vurdum an?lara ve kapatt?m bir sand??a her ?eyi. Kilidini de att?m denize, bir daha bulmayay?m diye.

K?zg?n?m sana, K?zg?n?m bu vurdum duymazl???na. Ve kendime k?zg?n?m. Niye de?er verdim, niye bende unutmad?m, niye bu kadar g?vendim diye, sen g?venimi bo?a ??kartt?n. Sana b?rakt?m sevgileri, sana b?rakt?m dostluklar? ve sana hediye ediyorum. Yaln?z ya?an?yorsa sevgiler, yaln?z ya?an?yorsa dostluk, al kendin ya?a, payla? tek ba??na. Yaln?zl?ksa tercihin, al senin olsun.

Yok sayd?m seni, bundan sonraki her bahar? sensiz kar??layaca??m. Her sonbaharda h?z?nleri unutaca??m sana inat. Bundan sonraki her yaza sensiz girece?im, yine sevin?le. Ve her k??? sensiz ya?ayaca??m zemherisiyle... Ge?erken her mevsim, sensizli?e ?z?lece?im... Yinede b?rakmayaca??m sevin?lerimi. Ve sen bensizli?e al??maya ?al??acaks?n.

Gidi?in kalacak sadece akl?mda ve o gidi?le ya?ayaca??m sensizli?i. Sensizli?e inat, sana inat, her g?n? ya?ayaca??m hi? olmam??s?n gibi.

Al senin olsun gidi?ler...
AL SEN?N OLSUN HER ?EY...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 833 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 838 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 414 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 410 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:59 PM