:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitmiyor Ask C?nk? Mezari Yok...
gurbetci
Her d?????nde g?z?mden siyah damlalar?n, birikmi? keder, unutulmam?? ac?lara bi ta? daha konuluyo kalbimde...?rperen tenim de?il, ruhum bu sefer. ?yle bi esiyor ki r?zgar, kalmayacak senden diye inatla hayk?r?yor y?z?me.Cok so?uk bu gece.b?t?n h?crelerim kalbimin ortas?nda inatla t?tmeye devam eden k?llerin etraf?na dizilmi?, k?llerin yeniden alev almas?n? sa?layacak o k?z? bekliyorlar sanki..ama d??en her damla, bir parcas?n? daha s?nd?r?yor gitmeden...Islak seyler ate? tutmaz ya hani b?t?n sanslar?m? harcarcas?na ak?t?yorum siyahl?klar?...So?uk g?z?mden c?kmas?n? f?rsat bildi?i damlalar? daha yere ulasmadan donduruyor...ac? dolu saatlerde, yere d??en her damlada ayr? bi hayk?r?s duyuyorum.Donmus olan her bi damla paramparca olmadan ?nce ac?yan g?zlerle bak?yorlar bana.her bi damlada ayr? bi ?L?m.
her ?l?mde ayr? bi ke?ke dilimde.
Bilinmezli?in sonsuzlu?una bilerek d???orum..D??'lerimin s?cakl???n? d????lerimin so?uklu?u bast?r?yor..terli terli a?k i?iyorum..kalbime bez koyanda yok...geceleri akl?m?n ?st?n? ?rtende.Hasta olucaks?n diyende..

Yaln?zl???n sevgilisiyim ben art?k...
cokLuk i?inde bi yokluk
sevinc i?inde bi keder..
d?nya ?zerinde bi Leke...
vazgeciyorum bende||
Ve son bi ses gitmeden...
TabuLa Rasa ca?r?yor i?te k?llerimi...
""
sus.
sus ki g?lesin a?r?yan yerlerinden artan azimle
g?vden kabuk ba?lam??, ac?ya bitmi? a?a? gibisin
durdu?un yerde d???yor ya? iki damla ?eklinde belki de mevsim
bitmiyor a?k ??nk? mezar? yok...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmekle Bitmiyor Sevda... ROSE 11 919 04-05-2022, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor Hasretiim 3 402 10-10-2010, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor... acemhe 2 438 11-22-2009, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: aMyLee
  ASKıM BitMiyor saNa ßLacK_DragoN 0 357 03-24-2007, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: ßLacK_DragoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:08 PM