:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavi S?z?...
eRCi
Ben, senin bunu okurken parma??nla yana??na dokundu?unu, g?zlerini hafif?e k?st???n? g?rmeyece?im.
Elimin uzanamad??? yerlere kelimelerimle sokulmaya ?al??mam?n, k?r?lgan harflerden kurulmu? g?r?nmez bir k?pr?den sana do?ru y?r?rken d??mekten b?ylesine korkmam?n, sana tek bir bak??la anlatabilece?ime inand???m ve bir?o?unun belki bir ismi bile olmayan bir?ok duygunun her birine isimler bulmaya u?ra?mam?n beni nas?l yaralay?p yordu?unu bilmeyeceksin. ?lerde bir g?n bana ?ok karma??k ve anla??lmaz g?z?kecek olsalar da, ?u anda bana, kendime saplamak i?in elimde tuttu?um bir b??ak gibi sade ve i?meye haz?rland???m zehirli bir su gibi berrak g?z?ken duygular?m?n, keskin ve yak?c? tad?n?, onlar?n ?st?n? ?rten s?zc?klerin alt?ndan ??kar?p ??karmamakta duydu?um karars?zl??? da herhalde sana hi? anlatamayaca??m.
Halbuki b?t?n korkun?lu?u sadeli?inde gizli olan duygular?m o kadar a??k ki.
Yoruldu?umda, b?kt???mda, yenilginin tam k?y?s?nda durdu?umu hissetti?imde, beni sadece bana dokunarak iyile?tirebilece?i
ni biliyorum.
De?meden, hatta bazen seni g?rmeden, s?cakl???n? istiyorum.
Yaln?z?m.
...
Kendimi yaln?z hissediyorum ki bu yaln?zl?ktan da k?t?.
Benim yaln?zl???m? ve kendimi yaln?z hissetmemin yaln?zl?ktan da k?t? oldu?unu anlayacak senden ba?ka kimsem yok.
Ve sen de yoksun.
Belki de hi? olmayacaks?n.
S?zc?klerden olu?turmaya u?ra?t???m bir k?pr?den sana ula?maya ?al??aca??m.
Ve biliyor musun, sen b?t?n bunlar? okurken, ben yazd?klar?m? ?akac? g?l??lerimle reddedece?im.
Beni bir g?n g?r?rsen, g?rd???n bu sat?rlar? sana yazan oldu?uma inanmayacaks?n.
Duymak istedi?im sevgiyi, ?zlemi ve bunlar? duymaktan duydu?um korkuyu g?venli bir duru?un ard?na saklayaca??m.
Y?z?mde sat?rlar?mdan bir iz arad???nda, onlar orada olmayacak.
Sana nas?l yalvard???m? hi? i?itmeyeceksin, s?radan bir ''Nas?ls?n'' s?zc??? saklayacak o yalvar???.
Ama b?t?n bunlar, bu sahte kibir, bu ?akac? g?l??, bu s?radan ''Nas?ls?n'' s?z?, bu g?venli duru?, i?imdeki sesi dindirmeyecek.
Aralar?nda dola?t???m kalabal?klar i?inde benim yaln?zl???m? g?ren ve kendimi yaln?z hissetmemin yaln?zl?ktan da k?t? oldu?unu sezen bir tek sen vars?n.
O kadar sade ki duygular?m.
K?r?lgan bir k?pr?den sana do?ru y?r?yorum.
Sana ula?amazsam, sesim ve kelimelerim sana de?mezse ve sen bana bir daha dokunmazsan, i?te o zaman, korkar?m sonsuz ve sensiz bir bo?lu?a yapayaln?z d??ece?im.
Beni tut, beni her ?eye ra?men tut.

coollogocom413511619ajvmb1.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Merhaba ... ZeNiTH 12 689 04-14-2022, Saat: 09:00 AM
Son Yorum: wildfang
  mavi...... CReATuRE 2 298 04-10-2022, Saat: 08:30 AM
  Peki mavi özgürlüktür desem ! ROSE 5 415 04-10-2022, Saat: 05:18 AM
  Mavi BiR ÖLüm..!! €BeRimSin 8 379 04-09-2022, Saat: 07:27 PM