:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdAmIn1i Forumdan Ayr?ld?.
AdAmIn1i
Sana Cevap Yazmak ??in Girdim Sena. Dedim ya Kimseyle Sorunum Yok O Y?zden Daha Fazla Durupta Bo? Sebepler Y?z?nden ?nsanlar?n Kalbini K?rmak ?stemiyorum.

Ayr?ca Kusura Bakma Senide K?rd?m Bi S?re ?nce Anlams?z Bir Sebepti.
Ara
MasaL_perisi
İnsanlar tatlı dille konuşarak sorunlarına çözüm getirebilir...
Sende oyle yapmaya dene arkadaşım.
Burası senin evin. İnsan evini bırakıp gider mı hiç...Sad
Ara
AdAmIn1i
Demekki Kalbi Kırılınca Bırakıp Gidebiliyormuş.

Herşey Gönlünüzce Olsun.
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Demekki Kalbi K?r?l?nca B?rak?p Gidebiliyormu?.
hakl?s?nn...
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana Cevap Yazmak ??in Girdim Sena. Dedim ya Kimseyle Sorunum Yok O Y?zden Daha Fazla Durupta Bo? Sebepler Y?z?nden ?nsanlar?n Kalbini K?rmak ?stemiyorum.

Ayr?ca Kusura Bakma Senide K?rd?m Bi S?re ?nce Anlams?z Bir Sebepti.

anlad?m sen bilirsin biliosun bende terk etmi?tim k?zg?nl?kla... ama d?nd???mde hi? bir ?ey eskiisi gibi deil..
evet k?rd?n bende k?rd?m ama ben sana forumda deil as?l msnde ikinci kez konu?mak istedi?imde k?r?ld?m asl?nda ... forumdakinden daha ag?r geldi... k.bkma benmle konu?mak istersen engeli kald?r?rs?n.. kal sa?l?cakla..
Ara
Firari Fırtına
Neden peki ..??

Gerçi senden iyi sayılmam ama bende bir kaç defa üzüldüm , darıldım gittim . Düşünsene sadece kırılmadım , çünkü Allahın hiç bir kulunun beni kırmaya gücü yetmez . Eee durum bu haldeyken neden ufak defek şeyleri kendimize sorun edelim ki . Sonuçda sanal bir forum , çekemeyen , sevmeyen olacakdır . Seninde benimde .

Neye kızdın , neye küstün bilmiyorum ama burda olmanı tercih ederdim . Neden biliyormusun ? Şurda kaç tane adam akıllı adam var ki ..?? Anla iştee .. Sende bunu yaparsan eywallah derim ama yinede gönlün hoş ise saygımı sonsuza kadar korururum .

Fırtınayı dinle , zarar etmessin ...

Sevg ...
AdAmIn1i
Mcx Abla Smile Sen Takıl Ben Kalamam Böyle Bir Ortamda
Ara
MaTRaKiNG
ali karde?m b?yle olmaz lan basar?m ben b?yle ferman?n h?km?ne k?t? k?t? konu?turacaks?n beni ulan beni sen ?a??rmad?n m? foruma otur otyr yerde ve hakk?n? savun gerekenler cezas?n?da belas?n?da bulacakt?r arkaday?z o?lum ak?ll? ol sen de??il onlar b?rak?p gitsin ??nk? yanl?? yapan sen de?ilsin

deli etme adam? Smile
Ara
kardelen_21
ali karde?im arkanday?mmmm ger?i sen arkamdas?n ama...
Ara
kardelen_21
bilseydim b?le olaca??n? gelmezdim bende geliyom ama senle ben sizin i?in gelmi?tim buraya sen ibo ve ?zcan siz yoksan?z bende yokum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MaTRaKiNG forumdan ayr?ld?!.... MaTRaKiNG 28 1,178 04-03-2022, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: wildfang
  gurbetci forumdan ayrildi!!! gurbetci 31 1,555 04-03-2022, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:40 AM