:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ErkekLer Paras?z KaLmaK SoruN DeiL
€BeRimSin
L?TFEN ERKEKLER ZAHMET ED?P OKUYALIM

Paran?z olmasa bile sevgilinizi etkileyebilirsiniz, hediyeler alabilirsiniz.

Anketlere bak?l?rsa kad?nlar erkeklerde para pul de?il kibar ve esprili olma gibi basit ?zellikler ar?yorlar. Oysa ger?ek hayat hi? de bu kadar kolay de?il. Yine de moralinizi bozmay?n, ?z?lmeyin, y?lmay?n. Paras?z oldu?unuz i?in g?zel kad?nlardan vazge?meniz gerekmiyor. Zengin oldu?unuz imaj?n? yaratman?z yeterli. Bu i?in de bir ka? hilesi var:

Kad?nlar ?i?e?e bay?l?r

Biliyoruz ?i?ek?iler d?nyan?n paras?n? istiyor. ?yi de mezarl?klar ne g?ne duruyor? Etrafta kimse yokken, oralardan ?i?ek toplay?p sevdi?inize arma?an edebilirsiniz.

Yemek sorunu

Herhangi bir pizzac?ya gitti?iniz zaman bile tonlarca para harcaman?z gerekti?inin fark?nday?z. Pikni?e ne dersiniz? Pizzac?ya verece?iniz paran?n yar?s?yla ?ok daha ho? ve romantik bir ortamda sevgilinizle ba?ba?a kalabilirsiniz. Gidece?iniz park? ?nceden se?in, orada k???k ?apl? bir ke?if turu yap?n, k??ek pisliklerinden uzakta bir nokta belirleyin ve kendinizi tabiat anan?n ?efkatli kollar?na b?rak?n.

Hediye fasl?

Bu i?i halletmenin de iki yolu var. ?lki sevgilinize kendi yapt???n?z bir ?eyi hediye etmek. Kad?nlar erkeklerin kendileri i?in ?aba harcamas?na bay?l?rlar. ?ar??dan alaca??n?z pahal? bir hediye yerine kendi ellerinizle haz?rlad???n?z ve onun foto?raflar?n? kulland???n?z bir kolaj sevgilinizi daha ?ok etkiler. ?kinci yol da sevgilinizin arkada?lar?na telefon edip onun i?in ?zel bir hediye almay? planlad???n?z? s?ylemek. ?stedi?iniz bahaneyi uydurabilirsiniz, ne bileyim sevgilinizin yeni i?i, yeni sa??, yeni ya?? vs. i?in bir parti d?zenledi?inizi ve oan pahal? bir hediye vermek istedi?inizi s?yleyebilirsiniz. Tabi cebinizden bilmem ka? milyon ??kt??? halde hala bilmem ka? milyon daha toplaman?z gerekti?ini s?yleyin ve onlardan yard?m isteyin. Onlar?n size verece?i parayla kendi cebinizdekini birle?tirerek sevgilinize hediye alabilirsiniz. Parti vakti geldi?inde pahal? ?araplar yerine ucuzlar?n? se?in. Soranlara da bunun ?ok ?zel bir i?ki oldu?unu falan s?yleyin. Yolunuz a??k olsun.
w00w
Parasız olduğunuz için güzel kadınlardan vazgeçmeniz gerekmiyor. Zengin olduğunuz imajını yaratmanız yeterli.

Bence yanlış... Beni seven olduğum gibi sevmeli... Paralı yada parasız... Çünkü bende karşımdakini olduğu gibi severim...

Ayrıca birini etkilemek için Yalan Söylemeye Değmez...

Yine de Teşekkürler Paylaşım için...
Ara
gurbetci
kesinlikle katiliyorum woow sana..
ben bir kiz olarak sevdigimiin parasinin olup olmamasi bugüne kadar beni ilgilendirmedi ilgilendirmezde ve yalan olmadan bir iliskiye baslanmali onun parasinin olmamasi beni kesinlikle üzmez ama yalan sölemesi cok üzer....
Ara
ozgur_yasarim
param için beni severse sevmesin beni ben olduğum için sevsin para bugün var yarın yok, güzellik bugün var yarın yok
arkaad bişey bırakmaz ama sevgi saygı hiç bie zaman unutulmaz
hayatıma yalanla başlamam ve yalandan nefret ederim
Dr.Love
Piknik işi aklıma yattı geri kalanda arkadaşlara katılıyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Potansiyel Erkekler... kayıp_gölgeler 2 535 04-10-2022, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler Neden Konu?mazlar... *TATLI BELA* 4 630 04-07-2022, Saat: 02:21 PM
  Erkekler Nasildir ? ezoo20 4 562 04-04-2022, Saat: 08:15 AM
  erkekler capkinliktan neden vazgecmiyor:)? gurbetci 13 861 04-02-2022, Saat: 12:34 AM
  bu da erkekler için yastık*mış sıla 2 921 12-16-2010, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:30 AM