:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DuY DiE De?L...
eRCi
ellerimin aras?ndan kay?p gidiyor hayat....kendimi avutmak i?in buldu?um her?ey bir s?re sonra anlams?z geliyor....bir?eyler biterken yan? ba??nda neyle avuna bilir ki insan...

kendimce oyunlar buluyor,s?k?l?yorum bir s?re sonra,kitaplar hi?bir?ey anlatm?yor yada kendimi dinlemek can?m? s?kmaktan ba?ka bir?eye yaram?yor....

sense bir yerlerde kendine duvarlar ?r?yorsun....biliyorum ki ne kadar ararsam arayay?m yan?na gelebilice?im bile kap? bulamayaca??m...kendine duvarlar ?r?yor ve bizi d??ar?ya b?rak?yorsun...

olsun diyorum, ?rd???n duvarlar? maviye boyuyorum....?i?ekler
ekiyorum dibine,b?y?m?yorlar...mavilerim soluyor,sen susuyorsun...ben ?l?yorum...

kendime yalanlar uyduruyorum,kendim bile inanm?yorum....oyunlar buluyorum s?k?l?yorum durmaks?z?n bir?eyler bitiyor i?imde...

sana sordu?um sorular?n hi?bir cevab? yok asl?nda duymay? bekledi?im...sadece sesini ?zledi?imden...

ellerimin aras?ndan kay?p gidiyorumkendim bile tutam?yorum kendimi....ama olsun ben sana elimi uzat?yorum kurtar diye de?il,sadece dokunmay? ?zledi?imden sana....

senden ba?ka bir nedenim yok....
senden ba?ka bir iste?im yok...
senden ba?ka hi?bir?eyim yok...

SEN? SEV?YORUM...

duy diye de?il....

sadece kendime hat?rlatmak i?in s?yl?yorum....
speedy_girl
SENİ SEVİYORUM...

duy diye değil....

GÖZELL ARK. BİZ DUYMASA DA SEWGİĞİMİZİ HER DAİM İÇİMİZDE YAŞATIRIZ . EMEĞİNE SAĞLIK. PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOG THANKSmile
Ara
ROSE
228eanz3.jpg

TEŞEKKÜRLER ERCİ EMEĞİNE SAĞLIK BU DA BENDEN......
Ara
eRCi
thumb799251201df0.jpg
ROSE
Rİca Ederİm Ne Demek....Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 10:33 PM