:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re?i bahar kokan her anneye:....
eRCi
Y?re?i Bahar Kokan Her Anneye
Ben do?al? ?ok oldu anne…
Bunu en iyi bilen sensin….
Bu mektubu da senin hat?r?na bu ?zel g?nde t?m meleklere yaz?yorum……

Beni adam olsun diye do?urdu?unu ve binbir t?rl? ?ileyi benim y?z?mden laf olsun diye ?ekmedi?ini anlayabiliyorum. Hayat o kadar k?sa geliyor ki art?k bana seni ?ocuklu?umda hat?rlar gibi g?r?yorum yan?na gelipte boyumu senle ?l?t???m? pazara giderken arkandan y?r?d???m? beni ilk okula yazd?r?rken o g?l???n? ve babam ?ld???nde o a?laman? asla unutamam…

Seni k?rd???mda bile o ?efkat dolu y?re?in bana k?zmad?, kar??na gelip a?lamakl? durdu?umda yine ayn? sevgiyle sar?l?p ?pt?n yanaklar?mdan. Nas?l bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir a?k ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah’tan bir l?tuf ve e?siz bir arma?an…

Ne kadar ?ok yazsam ne kadar g?zel s?z s?ylesem bu d?nya s?zleri yetmez bilirim ??nk? sen annesin…

Evlat?n?m; mektubu yaz?lmam?? t?m annelere yaz?yorum ??nk? b?yle ??rettin payla?may? bu mektubu da ?at pat okumanla okuyaca??n? ve g?z?nden p?rlantalar ak?taca??n? biliyorum….

Adam oldum mu bilmem, buna sen karar vereceksin ??nk? senin yan?nda hep ?ocu?um… G?nderdi?im hediyemi kabul et yan?nda olsayd?m daha g?zelini ve de?erlisini almaya ?al???rd?m g?l yapraklar?n? kendim kuruttum ve senin i?in bir dikenini al?p y?re?ime bat?rd?m ve kan?yla ad?n? yazd?m.g?n?n kutlu olsun hakk?n ?denmez ama yinede hakk?n? helal et

Y?re?inde huzur ve mutluluk; g?zlerinde ve y?z?nde g?l?c?k eksik olmas?n hi?bir annenin…

Hayat ya?and??? kadar vard?r. Gerisi ya haf?zalardaki hat?ra yada hayallerdeki ?mittir.
H?sran ise, bir tek yerde kabullenebiliyorum,

Ya?amak m?mk?nken ya?ayamam?? olmakta…

Seninle ya?ayamad???m?z t?m g?zel g?nler ad?na……

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölüm Kokan Rüyalar Hikayesi sindy 2 625 04-08-2022, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Her Bahar Asik Olmadik ki BiRiciGim 6 433 03-16-2008, Saat: 12:45 AM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:24 AM