:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A$k'a Dair
~N@rcicegi~
Neler s?ylenmedi ki, neler yaz?lmad?... Ne ac?lar ya?and?, g?n?ller k?r?ld?, ac?yla sars?ld? y?rekler, bazen y?re?inde duydu?u sevincin a??rl???n? dahi ta??yamad?.. Ama her?eye ra?men a?k olgusu dimdik ayakta. Hi? bitmez t?kenmez bir ya?am kayna??. Peki ?nl?ler neler s?yledi onun i?in...

Balzac:?lk a?k a?? gibidir. ?nsan?n ikincide hastalanmas?n? ?nler...
Rousseau:A?k mektubuna ba?larken ne s?yleyece?imizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazd???m?z?n fark?nda olmay?z....
Shakespeare:Sevgililerine a?klar?n? itiraf eden kad?nlar, en az seven kad?nlard?r...
Eflatun: A?k, en tehlikeli bir ruh hastal???d?r....
Aziz Nesin: Yenilen taraf a??k olur...
Yakup Kadri:Hi?bir kad?n yoktur ki " Seni Seviyorum " s?z? kar??s?nda hissiz kals?n...
Katherine Hepburn :A?k? bilenler normal kad?nlard?r...
Oscar Wilde:Erkekler kad?nlar?n ilk a?k?, kad?nlar erkeklerin son a?k? olmas?n? ister...
?ngiliz Atas?z?:A?k i?in evlenen Ist?rapla ya?ar....
Kontes Nathalie:A?k, bir ki?inin yarar?na, iki ki?inin ortakl???d?r...
Paul Geraldy:Sevmek g?zeldir. Bir daha sevmemek daha g?zeldir...
Marcel Proust:A??k olmayanlar, m?kemmel bir erke?in s?radan bir kad?n y?z?nden ni?in ?zd?rap ?ekti?ini anlayamazlar...
Ara
Firari Fırtına
Paylaşım güzel ...

Değişik düşünce tarzlarındaki yorumlar ve söylenen cümleler bir harikaa ..

Teşekkürler ...
leopar
Smile Smile Smile Smile Smile
Ara
Firari Fırtına
Ama neden yoksunuz anlamadım ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 372 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  YaşanacakLaRa Dair... €BeRimSin 1 341 04-13-2022, Saat: 06:18 AM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 367 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
  -sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :) sheker chocuk 3 500 04-09-2022, Saat: 03:01 AM
  a?ka dair ne varsa......... CeYDa HaNDe KeSiM 6 339 04-06-2022, Saat: 08:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 07:22 AM