:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimsin Sen?
agirdelikanli
Kimsin sen ? Kelimelerini g?rd???m c?mlelerinden vurgular?n? tahmin etmeye ?al??t?g?m orda olup yazd?klar?m? okuduguna beni anlad?g?na anla?t?g?m?za inand?g?m sen... Vars?n dimi ? Ordas?n ? Konu?urken surat?n nas?ld?r ellerini oynat?rm?s?n konu?urken? Ya mimiklerin? Konu?urken bakamad?g?m g?zlerinin rengi ne ? Sende merak ediyormusun beni y?z?m?n konu?urkenki halini... Konu?urken g?zlerine bakar?m kar??mdakinin sag?r de?ilim ama dudak okumay? severim ben... Bilebilirmisin t?m bunlar?? Sanm?yorum. Peki nedir ikimizi bu denli yakla?t?ran... g?rmedi?imde ?zlettiren seni? Saatlerce yaz??t?g?m hayat?m?n en gizli yerlerini payla?t?g?m sen kimsin ? Nedir seni bu denli ?zel k?lan hayat?mda... Nedir sonuna kadar i?imi a?mama sana sebep... Kelimelerce herkes g?zel galiba... Kelimeler z?rh gibi kelimeler s?g?nak... Daha kolay ifade edebiliyoruz kendimizi y?zleri g?rmeyince daha m? yak?n oluyoruz daha m? i?ten daha m? samimi oluyoruz kendimize g?venimizmi art?yor yoksa. Kelimeler z?rh?m?z? yok mu ediyor... Hayali dostum kabul etti?im sana kelimelerle ula??rken daha m? a??k oluyorum yada kavga esnas?nda kelimeler daha m? bir aslan kesilmeme neden oluyor ? Burada olmaman ne ?ok soru sormama neden oluyor kendime... Kimsin sen? Kafamdaki gibi o musun? Sa?lar?nla oynarm?s?n konu?urken? Dokunurmusun konu?tu?un ki?iye ? Nedir sana bu denli g?venmeme sebep? Nereden biliyorum seni? Neden tan?yor gibiyim seni ? Kelimelerin yeterlimi seni hayat?ma sokmama ? ?zlememe ? Seni orda g?rd???mde sevinmeme ? Gidece?inde gitme dedirten dur daha konu?acaklar?m?z var dedirten ne bana ? Gittiginde ekranda kalakalmam? sa?layan ne ? Neden t?m bu sorular nedir beni buraya getiren? ?ok mu cevap ar?yorum kabullensem buran?n sanall???n?, ger?ek ya?ant?ma ge?irmesem , ger?ek anlara sokmasam seni d???ncelerle... Olmuyor yapam?yorum... Nas?l silebilirim ki seni ? Saatlerimi payla?t???m sen... Sevincimi payla?mak i?in sab?rs?zland???m ?z?nt?m? payla?mak istedi?im... Beni g?ld?rmenden nas?l vazge?ebilirim ? Seni i?imden nas?l atabilirim... Bunu yapamam... Ya a?k . . . dedim ya kelimelerce herkes g?zel kelimelerce herkese a??k olunabilir... ?yle ya da b?yle ger?ek ya da sanal kelimeler veya s?zc?kler... ?nemli olan insanlar?n bulu?mas? de?il mi..? can?m...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen Kimsin 0 126 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:01 PM