:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etkimele silahlar?
agirdelikanli

1. Yalanlar bitmez dudaklar susma?ynca sevgi olmaz g?zler ???l ???l bakma?ynca
  2. Seni G?nde bir kere d???n?yorum , o da 24 saat s?r?yor...
  3. D?nyada bir ?ok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi a?la?yp kimi g?l?yor ama g?zelliklere ve mutlulu?a la?yk bir insan var o da su an mesaj?m? okuyor
  4. Bu d?nyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 g?zel k?z da mesaj okuyor..
  5. En a??r is?i benim . ??nk? 24 saat seni d???n?yorum.
  6. Seni sevecek kadar ya?asayd?m ?l?ms?z olurdum
  7. R?yalar?n en g?zelini g?r?rken Allah'?n seni korumas? i?in g?nderdi?i mele?in kanatlar? ?yle b?y?k olsun ki;en masum an?nda sana kimseler zarar veremesin
  8. Umutlar?n?n bitti?i yerde d??lerine sar?l;d??lerini payla?acak birini ararsan ben burada?ym
  9. BIZ NE KADAR KIRMIZI PABU?LU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEJTE,KARTAL'IN BILE U?MADIGI,SAHIN'IN BILE YUVA YAPMADIGI YERDE,SEYTAN'LA DANS ETMESINI BILIRIZ..
  10. SENI TANIMADAN ?NCE BEN DEILDIM,SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN ASLOINDA SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM..
  11. Ne seni unutacak kadar zaman ge?ecek,nede ge?en zaman seni unutturmaya yetecek,b?rak?p gitmemde unuturum sanma,zaman al??ma?y ??retir,unutma?y ASLA...
  12. DALGALAR KIYIYA ?ARPARKEN SU S?Z? S?YLER;SENI SEVIYORUM
  13. Yabanc? binalar ?n?nden ge?iyorum sessiz, i?imde bir ses var benden sessiz
  14. Bataryas? za?yf r?yalar?m?z?n kapsama alan? d???nda kalan kesimlerine ?ebeke hatas? sebebiyle ula?amad?k.
  15. ?fkeni yapraklara yaz sonbaharda d?k?ls?n,derdini r?zgara yaz estik?e uzaklara g?t?rs?n,sevgimi kalbine yaz ?ld???nde seninle g?m?ls?n
  16. UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR
  17. La?yk oldu?un yer seni kabul etmese bile,Giydi?in gelinlik yerine kefen olsa bile, Ard?ndan g?zya?? d?kenin olmasa bile,Bekleme art?k d?nmem sana,G?z?mde dinmeyecek ya??m olsan bile
  18. G?zlerin bu sevdan?n en g?zel haliydi beni kendine a??k edece?in her halinden belliydi yaram derindir a?k?n i?in da?lar? delerim...
  19. DOST VURULUNCA DEG?L,''unutulunca ?LUR" VE BIZ SEVD?KLER?M?Z? KIR C?CEG? G?B? AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI G?B? YUREG?M?ZDE TA?IRIZ.!!
  20. Sen ??lde tek bir ?i?ek olsayd?n seni kurutmamak i?in ?m?r boyu a?lard?m prensesim....!!!
  21. O boncuk g?zlerini izlemek Ortak?yden bo?az? izlemekten bin kat daha iyi
  22. Bilmemekte zengin ?ocuklar? gibi parlak taslar ?zerinde dans etmeyi elbette biliriz allahina kadar delikanl? gibi sevmeyi...!!
  23. Bize Ad?yamanl? Derler Biz K?rm?z? Pabu?lu K?zlarla Dans Etmeyi Bilmeyebiliriz Ama ?ahinin Yuva Yapamad??? Yerlerde ?l?mle Dans Edebiliriz.<Undecided
  24. Ayr?l?klar k???k sevgileri ?ld?r?r ama b?y?k sevgileri g??lendirir.T?pk? r?zgar?n mumu s?nd?r?p yang?n? g??lendirdi?i gibi...
  25. G?l bah?esinde ge?sede ?mr?m, inan ?st?ne g?l koklamam g?l?m , seni koklamak olsada ?l?m, u?runda ?lmeye de?er g?l?m..
  26. D?nyada 2 renk g?l olsun,biri k?rm?z? di?eri beyaz,sen beni unutursan k?rm?z?lar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
  27. Kim bilir hangi aksam g?ne?le beraber bende s?nece?im kim bilir hangi ellerden son suyumu i?ece?im belki g?remeden ?lece?im fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECE??M'
  28. Bir g?n bir r?zgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi f?s?ldarsa kula??na unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
  29. D?nyan ?yle bir karars?n ki, seni ayd?nlatan tek ???k g?zlerim olsun
  30. Sevmek ?lmektir bence , ben de sevmi?tim ?lmeden ?nce
  31. Sari giyer g?ne? olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir g?n, Beyaz giyer benim olursun.
  32. G?zlerin Nehir,Kirpiklerin K?pr? Olsun,Ben Tam ?zerinden Ge?erken ?pler Kopsun,D??t???m O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
  33. Yaln?zl?k gecelerin,?mit bekleyenlerin,Hayal ?aresizlerin,Ya?mur sokaklar?n, Tebess?m dudaklar?n, Sen ise yaln?z benimsin bir tanem...
  34. G?l bah?esinde ge?sele ?mr?m, inan ?st?ne g?l koklamam g?l?m , seni koklamak olsa da ?l?m, u?runda ?lmeye de?er g?l?m..
  35. E?er beni bu sokakta,bu semtte,bu ?ehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, G?zlerinin dald??? yerdeyim...
  36. G?ller hep ellerinde a?s?n,ama dikenleri batmas?n.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamas?n.mutluluk hep y?re?ine dolsun,ama beni unutturmas?n.
  37. G?n bir g?n, sevdalanm?? geceye gecede yakamoz d???rm?? denize ???nden bug?ne geceyle g?nd?z ayr?lmaz olmu? tak? g?ne? tutulup g?lge d???rene dek sevdalara
  38. D?nyada iki kor tan?d?m; biri beni g?rmeyen sen, biri de senden ba?kas?n? g?rmeyen ben...
  39. E?er ??lde bir ?i?ek olsan; seni kaybetmemek ; i?in g?zyaslarimla sulard?m E?er g?z?mdeki bir damla yas olsayd?n; seni kaybetmemek; i?in hi? a?lamazd?m..
  40. Gece midir insani h?z?nlendiren,yoksa insan midir h?z?nlenmek i?in geceyi bekleyen?gece midir seni bana d???nd?ren yoksa ben miyim seni d???nmek i?in geceyi bekleyen ?
  41. ?lsen bile benden kurtulamazs?n. Kefen olur bedenini sarar?m.Ya?mur olur ?zerine ya?ar?m.?i?ek olur mezar?nda a?ar?m. ?lsen bile benden kurtulamazs?n
  42. ?nce d??t???mde kalkma?y ??rendim sonra aleve dokundu?umda ac??y sevmeyi ??rendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayi da ??rendim herseli ?grendim'de yaln?z unutma?y ??renemedim.......
  43. Bir G?n Cehennemde Kars?la?abiliriz.
  44. ?st?ne `seviyorum` yazd???m bir ka??ttan, sandal yap?yor, dereye b?rak?yorum. ister y?zs?n, ister bats?n, ister bir ?al?ya tak?ls?n o ka??t sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum..
  45. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu par?alayacak kadar asildir.
  46. Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kals?n.
  47. Sen elimden tutunca, deniz basard? i?imi. Sen elimden tutunca, y?re?im ye?il yosunlara tak?l?p g?nlerce dip ak?nt?lar?n?n pesisira gitmek isterdim.
  48. Yana??na konan kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde o bir damla serinli?i biriyle payla?mak istedi?inde y?n?n? r?zgara d?n yeter. ??nk? ben o r?zgarda?ym....
  49. Ben seni d?n sevmedim, ??nk? d?n bitti. Ben seni bug?n sevmedim ??nk? bug?n bitecek. Ben seni yarin sevdim ??nk? yar?nlar hi? bitmeyecek...
  50. A?k bir elma sekeridir. Sekeri yersin sap? kal?r...
  51. R?yalar?n? g?l yapraklar?yla yata??n? papatyalarla s?sledim, ?zerini sevgiyle ?rt?p t?m kabuslar? ald?m ki en g?zel r?yalar? sen g?resin..
  52. ?yllar vard?r nas?l ge?ti?ini bilmezdim, bir g?n vard?r ya?am?n anlam?n? de?i?tirdi bana dair; hissetmedi?imi, bilmedi?imi ya?att?, iste o ani senle ya?ad?m senle sevdim.
  53. Kalem olsa d?nyadaki b?t?n a?a?lar ve b?t?n denizler m?rekkep olsa senin ?iirini yazamam yinede...
  54. Utan?r?m , s?yleyemem yasad???m yaln?zl??? , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.
  55. Yan?nda benden yak?n ba?ka biri de olsa , her ?eyi inkar etmi? inand?rm?? olsan da , ve ona duygulanm?? sevdalanm?? olsan da , biliyorum bu gece beni d???neceksin.
  56. Sevgimiz yava? yava? s?z?len ?isil ya?mur gibi ama ?rmaklar? ta??ran cinsten...
  57. Seni d???n?r , seni ?zlerim , sevgilerin ?zlemlerin derinli?inde ne olur kir ?eytanin baca??n? bir kez beni hat?rla , bir sonbahar serinli?inde...
  58. Sert r?zgarlar karanl?k geceleri severmi? , aynen benim seni sevdi?im gibi.
  59. Sen bazen en zifiri karanl?k gecemin g?ne?i, sen bazen ya?anacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...
ÐŽeşaren
Paylasimin icn tesekürler
  1. Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kız da mesaj okuyor.
Gercekten güzellerWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:42 PM