:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
insan?n yak?n?n? kaybetmes?? okadar kotu k?
peri kızı
o kdarr kotu k? dusunsen?zee yasadg?n?zz ewdek?? b? k?s? ayr?l?cakk sonsuzaa dekk al?samad?mm dedem?n yoklugunaaSad Sad
b?l?yordum oysak?? cunkuu 2ayd?rr yogunbak?mda yatan ?nsan?nn nas?ll c?kab?lceg?n?? ama kend?mee kabullend?rem?yordumm... ama bu ?nsan ogluu oldgundee ?nsanlar?n deger?n?? anl?yorrr dedem?n deger?n? b?lmeyen ?nsanlar s?md?? s?zl?yorrr arkas?ndann...ama bosss!!!
s?zden ?steg?mmm kend?n?zee we etraf?n?zdak?? ?nsanlar? k?rmamanzz ,daha sonraa p?sman olacag?n?zz seylerr yapmaman?zz sadecee bu o zaman ne olursa olsun ?c?n?zz rahat edecekt?rr...
hee b? de kalb?n?zee d?kkat ed?nn
Confused?garaa we zararl?? maddelerden uzak durun k?? yasam?n?zz uzun sursunn...
s?z?nlee paylasmakk ?sted?mmmm Sad Sad
Ara
ÐŽeşaren
Evet güzelim benim dedemde 2 ay olacak vefat etti((Allah rahmet eylesin,Allah nur icinde yatirsin)))

Malesef hep bu dünyadan göc ettikten sonra kiymet anlasiliyor oysaki her zaman su aklinda bulunacak:

Asla Allahi ve Ölümü unutma hep aklinda bulunsun, ama su 2 seyi unut SENIN yaptigin iyiligi ve SANA yapilan kötülügü...

O zaman hic kimsenin kalbini kirmazsin insallahSmile
Ara
MasaL_perisi
Bizimle paylaştığın içi teşekürler arkadaşım...
Sevdiklerin yokluğunu çok iyi bilirim ama ne yapalım ki ölüm de doğuş kadar doğal ve kaçınılmaz bir olay...
Ölenlere allah rahmet eylesin...geri kalanlara da sabır ve sağlık versin...
Kıymet bilmek gelince de herkes bunu diyoruz ama uygulayabiliyormuyuz tartışılır.
Yinede sen kendine iyi cici ve sağlıklı bak arkadaşım...Senin için hayat daha yeni başlıyor sayılır...Acılar kadar mutluluklar da olacak hayatında üzme kendini pericim.
Ara
peri kızı
cokk sagolun ... ne dıyebılrımm kıı baskaaa
Ara
ManyaX_GirL
ben de dedemi ağustos ayında kaybettmm..
hiç beklemediim bşiydii..
bi de bisde kaldıı için yokluu daha çok anlaşılıoo..
saten onu öle yerde yatar halde görünce kendimi kaybetmişim ben..
çünkü çok bağlıydım ona..

HUSUR İÇİNDE YAT BÜYÜKBABACIMM...

sana da alah sabır wersin cnmcm yaaa..
ÖLÜM HERŞEY GİBİ İNSANLAR İÇİNN...
unutma kiii..
herkes bi gün toprak olcakkk...
Ara
gurbetci
canim basin sagolsun Allah sana ve yakinlarina sabir versin....
bencede cok kötü, su yasima kadar hic bir yakinimi kaybettmedim allah korusun görmeyide istemiyorum tabiki eninde sonunda hepimiz ayrilcaz bu dünyadan ama dünyada kaybetmekten korktugum ailem,özellikle annem, dostlarim onlarin ölümünü görmeden Allah benim canimi alsin sonra onlarinkini alsin diyorum....
dayanamam cünkü ya aklima getirmek bile istemiyorumSad
Allah kimseye bu aciyi yasatmasin....
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
paylaşım için teşekkürler evet inasanın yakını kaybetmesi gerçekten çok kötü bi durum alışmak çok zor oluyor ama alışmaya mecburuz yapacak bi şey yok
Ara
blue_belial
zaman en ıyı ogretmen
ve ogrencılerını öldüren tek ogretmen
allah sevdıklerımızde ayırmasın
bilgeis
seni kaybettim....sense kazandın beni.....ben yalanı yaşadım....sense döndün gerçeğe...........

amin...kimse ayrılmasın sevdiğinden...ama ayrılacak.....en iyi dua herhalde...Allah acımızı hafifletsin.........
verruckt
hıı szin hepinizin dedesi ölmüş başınız saolsun allah rahmet eylesin benimde teyzemin bebeği ölmüştü onlar adanada oturuolardı bebein adı nisa ydı işte hastaydı ama ist getirdiler onu doğar doğmaz hep bizde kaldılar sora doktorlarda hastalıının ne olduunu sölemiolardı onlarda anlamaya çalışıolarmış ne hastası acaba die ama iş işten geçti nisa o kadar durdu 8 ay boyunca dişleri çıkmıştı ama bi bebek yeni doğduunda bile boynunu tutabilo ya azda olsun o 8 aylık olmuştu ama hala yani emeklemiyodu sora bi haftalarca youn bakımda durdu en sonunda artık ühüüü Sad Sad onu kaybetik o gece ben kendimi öldürmek istedim ona o kadar alışmıştımki yane onla dertlerimi paylaşmadıım vede onla konuşup sohbet etmediimiz halde ona çok alışmıştım vede şimdi her gün mezarına gidiorum ilk öldüünde mezarlğa götürürlerken onu götürmeyin die baırıyodumm çok kötü bişi gerçekten Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pek çok insan zaman zaman uyuma ile ilgili sorunlar yaşayabilir. MaSaL 0 446 04-25-2011, Saat: 10:53 AM
Son Yorum: MaSaL
  İşte kötü uykunun nedeni!! sıla 6 601 04-22-2011, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: YasSmin
  İnsan kaslarının da hafızası varmış ! MaSaL 0 358 09-03-2010, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: MaSaL
  Cinselliği kötü yönde etkileyen besinler CaNaT 0 380 10-21-2009, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: CaNaT
  En kötü 10 korku CaNaT 7 394 08-27-2009, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:16 AM