:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Net ALemine ..::: By ?y :::..
Leader
Sevgili Fırtına Gönül,

Sende biliyorsun ki biz yüreğünde sevgi ve saygı olan insanları herzaman dinlemişizdir ve saygı göstermişizdir. Kendinden örnek alabilirsin ki verdiğiniz bütün öneri ve eleştirileri dikkate alıyoruz ve ona göre yaptırım uyguluyoruz. Bizim herkese saygımız vardır. Arkadaşı kendi isteği üzerine sistemden banladık. Bu istekleri hem özel mesajlarda hemde forum genelinde yapmıştır. Fakat mesajlarının çoğu argo kelime içerdiği için kaldırmak zorunda kaldık.

Sevgilerimle,
Firari Fırtına
Sevgili Admin ...

Konu böyleyse elinize sağlık demekden başka bir söz yakışmaz bana . Şu bir gerçekki forum halka açık tarzda yayınlanıyor . Bunun anlamı şu olsa gerek . Kim olursa olsun argo ve ahlaki değerlerin dışına çıkan bir üyeyi burda barındırmayınız . Sadece cevap hakkı olabilirdi ama kendi isteği varmış bu böyle olmuş bunu geçelim . Bu ne ilk dir nede son olacakdır . Tavize yer yok . Siz affederseniz ben AFFETMEM ...

Not : Kişi ne kadar haklı olursa olsun , argo ve ahlaki değere ters cümleler kurduğu müddetce cahil ve değersizdir yanımda . Düşünmeliki örnek teşkil olması gereken bir yerde bu tür örneklere yer verilmeyecekdir .

Sevg ...
..TuuCe..
hmmss sonuc oLarak herkes bundan bi ders cıkarmı$tr zaten_daha konu$maya gerek yok bnce..!
Ara
Firari Fırtına
Yinede barış güvercini devreye girsin . Ben bu ortamın bozulmasını istemem . Herkes hatasını kabul eylesin . Özrünü dilesin . Kaç günlük dünyada yaşıyoruzki sizler bugünü heba ediyorsunuz . Duygusuz boy ve Zehir için ..

guv2.JPG

hun9.gif

Duygusallığım üzerimde valla

Sevg ...
Leader
oyaylara bakış açın ve müdahale şeklin çok güzel Fırtına Gönül. Umarım hiçbirzaman bu duygularını kaybetmezsin.
Firari Fırtına
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyaylara bak?? a??n ve m?dahale ?eklin ?ok g?zel F?rt?na G?n?l. Umar?m hi?birzaman bu duygular?n? kaybetmezsin.

Sevgili Admin ...

Bu duygular elbette ben varoldukca varolacakd?r . Yanl?z sadece d???nmeliyiz , neyi ne i?in ve nas?l yapmam?z gerekti?ini . Bak?? a??lar?m?z objektif olmak zorunda biliyorsun . Hele hele y?neti isen vahh haline . Eee zaman?nda onuda yapt?k ama bana g?re olmad???n? anlad???m g?n sanal ortamlarda sadece payla??mlar i?in varoldum . Hatta isimde verebilece?im bir ka? sevgi forumundan kovuldum , banland?m . Ban sebeblerim ?ylesine komikdiki g?lmeden ?ld?m yahu . Sonras?nda geri d?n yalvar??lar? vss.. F?rt?na G?n?L i?in forum forum ?zelli?i ta??mal?d?r . Forum ?zelli?i ta??maz ise zaten orda kalman?n bir anlam? olmayaca?? gibi bana yak??mayan terzdagi sitelerde bulunmuyorum .

Duygusuz Boy ve zEH?R konusu ise apa??k k?r?lmalar ve ?z??nt?ler hissediyorum . Olmamas? gerekenler olmu? ama neden d?zelmesinki . ?ahsen iki dostuda seven biriyim . Haklar?nda yan?ld?mm? bilmiyorum . ?n?allah yan?lmam???md?r . ?kisindende cevap bekliyor olaca??m bu ba?l???n alt?nda .

?ok uzatt?m san?r?m Smile

Sevg ...
Son Noktam
Ya Bakın BeyLer Net Alemine Veda Ediyorum Dedim ... YanLız KonuLar Burada İyice Cıvıdı 1. Morcivert Aqa Senin Konuya qiRmemeN Lazım Çünkü `zEHiR Admin iLe Polemiğe qiRdi Haaa..!! Diyeceksin Ki Ben Düşüncemi Yazmakta Özqürüm Ever Özqürsün YanLız 1 Kişinin Üstünede 2 Kişi Gitmez KiminLe iSe deRdi OnunLa HesapLaşır... 2. Admin Teşekkür Ederim Benim İçinde Olsa Bu Koonuyu Kitlemediğin İçin Bu Kadar Sevdiğini Veya Saydığını BiLmiyordum Tekrardan Teşekkür Ederim... 3. Fırtına Gönül Sen Adminin Dediği qißi KonuLara Çok Geni$ Açıdan Bakıyorsun Ve Hep Barışımcı DüşünceLerin Var Eminim Ki Bu Barış Güvercini Ben Olacağım Ve Bu Forumun Huzurunu BozanLar Artık Burada Kardeş Olacaktır..

Bu Arada Benim İçin Mesaj YazanLara Tekrar TEşekkür Ederim Tekrardan Belki Sevinmezsiniz Ben Yide SöLim Net Alemine Ve Duyqusuz Forumu Bırakmak DeniLdiği qißi KoLay değiL BuraDaİm
Ara
fatosh_
tasasın gıtmıyon demı abıcık canımsın
Ara
Son Noktam
Yohq detmieyom
Ara
Leader
Ozaman hoş geldin diyebiliriz. Geldiğine göre konuyu yapışkanlıktan alıyorum. Aramızda olmandan mutluyuz...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 07:41 AM