:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Net ALemine ..::: By ?y :::..
ultraaslangirl
gökhan hayrola ne oldu bea yine !!!
Ara
..TuuCe..
gökhan bnde cok özLicem seni_emin oL..! Sad
Ara
ChatlahShey
bene yaa g?temse aha ?? ourrr ama olsun msn s? var
Ara
Leader
Bizim hi?kimseyi kullanma gibi bir niyetimiz yoktur. Taktir edersiniz ki biz burada ?yelerimize bir zorunluluk getirmiyoruz. Mutlaka bu siteye gir, herg?n mecbursun diye. Gelen herkese kap?m?z a??kt?r ve elimizden gelen yard?m? yapar?z. Aram?zdan ayr?lmak isteyen arkada? da olursa onu tatl?l?kla ugurlar?z ki birdaha bizler i?in geldi?in de ho? bir kar??lama yapal?m. Burada gereksiz polemi?e girmeye hi? gerek yoktur. E?er forumlar?m?za kullan?ld???n? d???nen arkada? varsa aram?zda adres bar?'?na http://www.duygusuz.com yazmaz ve gelmez. Biz burda herkese elimizden geldi?i kadar e?it davranmaya ?al???yor, herkese ayn? de?eri veriyoruz. Malesef yaz?l? k?lt?rde hisler kelimelre d?k?lemeyip yan?? anla??lmalara sebebiyet veriyor olabiliriz. Bu ba?lamda elimizden bir?ey gelmez. Gider arkada?lara kendi ad?ma Hakk?m Helal Olsun. Onlarda bana hakk?n? helal ederse sevinirim.

Sayg? ve Sevgilerimle,

Moderat?rlere Not: L?tfen Konu Silinmesin!

zEHiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?raq OLmmm ?nsana insan damqas??? yerine deq?LL k?Le olarak bakan B?r ?nsan dan daha ne BeqLErsin... Olm KuKLa niyetiNe KuLLan?oo Biziiii oLmm herkezin q?z??? k?r... q?z?n?z? a??nn anlayacaks?n?z diyecekLErimDen... Qer?ekLeri S?lemek a??d?r OLmm b?raq MiLLet HerKezii BilSin veede Ona q?re davrans?n...........
zEHiR
uLannn İmzanada şükürler olSun şükür ettirene Yazmışş oLmm Yukarda allah var... Biraz iman Lıı iseNN Bareee mevkimi koruma cabasına qiripDee yaLan söleMe..... yakışTıramadım...
Ara
Leader
??in a??k?as? ben hala neler olup bitti?ini anlamad?m. ben kime ne yapm?s?m ne yapmam?s?m. E?er bildi?iniz bir?ey varsa etik ahlak kurallar? ?er?evesinde l?tfen a??k a??k yaz?n. Bende bileyim t?m ?yelerde. ?ok ??kk?r kimseden gizlimiz sakl?m?z olmad? ve olmayacakda.

zEHiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uLannn ?mzanada ??k?rler olSun ??k?r ettirene Yazm??? oLmm Yukarda allah var... Biraz iman L?? iseNN Bareee mevkimi koruma cabas?na qiripDee yaLan s?leMe..... yak??T?ramad?m...
MorciveT
zEHiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uLannn ?mzanada ??k?rler olSun ??k?r ettirene Yazm??? oLmm Yukarda allah var... Biraz iman L?? iseNN Bareee mevkimi koruma cabas?na qiripDee yaLan s?leMe..... yak??T?ramad?m...

Bak arkada??m, kendini kullan?ld???n? hisseden arkada?lar varsa ?ekip gidebilir...Bu forum senden ?nce de vard? ve senden sonrada olacak... Kimse kimseye yalan s?ylemiyor burada... Biraz ciddiyet ile bu i?i g?t?r?rs?n... Pop?ler olmak istiyorsan yanl?? bir yol se?mi?sin, kendine ?eki d?zen ver... Bu forumda Tolga'y? herkes tan?yor, Tolgay? herkes sevecek die bir ?ey yok fakat senin yalanc?l?kla su?lamanda hem gereksiz hemde sa?mal?k ?tesi bir?ey...
Ara
Firari Fırtına
Merhaba ...

Böylesi durumlar hep yaşanır forumlarda , şaşırmak faydasızdır . Elbette üzülünür bazende sevinilir ama önemli olan tek vurgu ise ahlaki değerler açısından kırıcı cümleler ve argo kelimeler yer almamasıdır . Bu açıdan sorun ne ise Admin zaten açık açık yazmış , sorunu buraya yazalım ve sorun hakkında tartışalım . Haklı haksız çıkar ortaya ..

Sevg ...
Leader
Zannedersem ben bir adminin gerektirdiği gibi davranmadım. Arkadaş ısrarla beni banla diyor ben ise ısrarla banlamıyorum. Neden banlamıyorum ? Çünkü kendime yakıştıramıyorum. Banlamak acizlik diye düşünüyorum. Fakat yaptığım bir hata var o da arkadaş ile gereksiz polemiğe girdim ve onun isteğini bilmeden gerçekleştirdim. Morcivert'in de dediği gibi popüler olmak için yanlış bir yer seçtin arkadaşım. Yanıltıcı iftiralar ile hiçbir yere varamazsın. Amacımız diğer forumlara benzememek, herkesin en yüksek seviyede kısıtlamasız olarak eğlenmesini sağlamaktı. Fakat demekki hata yapmışız. Kendi isteğin ve forum kurallarına aykırı tavrın sebebiyle forumdan banlandın "zehir" Konuyu da sırtf forumlarımıza emek veren Duygusuz_Boy açtığı ve bu konu onun konusu olduğu için kilitlemiyorum. Yoksa senin yüzünden konu da kilitlenecekti.

Ek olarak bundan sonra hiçbir şekilde kimseyle bu tarz mülakatlara girmeyeceğimi de buradan duyrumak isterim.

Saygı ve sevgilerimle,
Firari Fırtına
Ben sizinle polimiğe girmek isterim ...

Konu şu : Ben bir uyarı yazısı yazdım yukarda Zehir için . Ona cevap hakkı tanınmalı . Öyle hemen ban olmaz . ? Belkide dönüp özür dileyecekdi hatasını anlayacakdı ama bu fırsatı yok ettiniz .

Haksızmıyım ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 01:26 AM