:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peki Yaa Forum Bayanlar? Ka? Erkek
tugba
yaw erkekler için ağlanır mı??????
Ara
vetch__
Hiç kimse için ağlanmaz!zaten ağlanmaya değer insan ağlatmaz.eğer ağlarsan başını dik tut gözyaşların ağladın insan kadar alçalmasınWink die bi söz wardır çok güsel.ama bendee çok ağladım erkekler içinSadama değmezmişş hiçbirnieWink
Ara
MorciveT
Katılıyorum sana, gözyaşlarını hakeden insan onları akıttırmaz Wink
Ara
crazy_carsma
yani ne gerek var ağlamaya dediğiniz gibi seven insan aşkının üzülmemesi için elinden geleni yapması lazım bak biz yaptıkta noldu millet havalandı bi tarafları kalktı tepemize çıktı bende salladım sonra onu
Ara
florya
hayat?mda bir erkek i?in o kadar ?ok a?lad?mki ben bile ?a??rd?m kendime. ama a?latanlar utans?n demicem ??nk? onun i?in a?lad???m?n fark?nda bile de?ildi.ama ?imdi ger?ekleri biliyor oda yeter bana:o
Ara
p£r!k!z!
bir ki?i i?in a?lad?m vede hala a?l?yorum o g?rmesedeee ilk a?k?m i?in a?l?yorum ve bunu bir ben biliorum ac?s?n? birde ooooo
Ara
gökhan_72
slm milet naber
Ara
gökhan_72
sensiz hayat yerin dibine bats?n sensiz acan gul?m g?l?m sen olsun sensiz bu d?nyay? k?yamet y?ks?n sens?z bu bedeni buy can ne yaps?n
Ara
gökhan_72

BEN B?YLE A?LARKEN O S?MD? MUTLU BEN YAPAYANLIZKEN O SEVDA DOLU DEL?CE SEVMEN?N BEDEL? BUMU TANRIM BU KULUNDAN DAVACIYIM BEN
Ara
p£r!k!z!
bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee davacıyımm::::::::::::::::::
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum erkekleri bu zamana kadar ka? k?z veya kad?n a?latt?n?z? swindler 14 1,394 04-01-2022, Saat: 05:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Kadın erkek yurdum insanından gerçek olaylar..!! :)). ZencefiL 35 3,857 06-15-2012, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:46 PM