:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bele??? Taraftar...
kayıp_gölgeler
Uyan??a bak?n ger?ekten do?ru mu Acaba…
Bele??i bir taraftar futbol ma?lar?na para ?demeden girebilmenin bir yolunu bulmu?.
Trib?nlerde bir efsane olarak yay?lan bu arkada?, giri? kap?s?na gelip kap?daki g?revli polise tela?l? bir ifadeyle
"Abicim ?ok acil bi durum oldu. ??eride ma?? seyretmeye gelmi? bi abi var, (Bir isim sall?yormu?) han?m? an?den rahats?zland?. Hastaneye kald?rd?k. Onu acilen bulup hemen hastaneye yeti?tirmem laz?m" diyormu?.

Ehliyetini rehin birakarak i?eri giriyormu?. Ama i?eride ma?? seyredecek kadar kalmak dikkat ?ekece?inden, hemmen di?er kap?ya ko?turup, oradan d??ar?ya ??k?yormu?. ??karken kap?dak? polise;

"Abicim benim arabay? ?ekiyolarm??, bi ??k?p bakiim ne oluyomu?. Problem varsa halledip geleyim" diyomu?. Taabii geri gelince tan?s?n diye de bu polise de kimli?ini b?rak?yormu?.??kar ??kmaz ilk girdi?i kap?ya ko?turup

"Abicim Allah raz? olsun ben arkada?? buldum di?er kap?dan ??kt?k. ?imdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomu?.
Ehliyeti kapt??? gibi ??kt??? kap?ya yollan?yormu?.

"Abicim ben araba i?ini hallettim ?ok saol. Kimli?i alabilir miyim?" deyip kimli?ini de alarak i?eriye sa? salim giriyormu?.
Ara
maynax men
vay uyanık vay aklımızı başka konularda kullansak varya bizden iyisi olmazdı herhalde
Ara
blue_belial
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ısı bılıcen ıse gıtmıcen, bu soz tam o taraftar ıcın

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:33 AM