:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu da ben
CeYDa HaNDe KeSiM
valla ne d?y?m cok yak?s?kl? olmasanda b? cek?c?l?g?n var ama b?sey sorcam neden sen? b?rkack?s? b?l?yor k?
Ara
€BeRimSin
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ya isim ne senin

?arda?a Hafta SonLar? Gideriz..
Okey Felan Oynar?z..

K?fte-Et ?i? Ayranda ??eriz Big Grin Ohhh G?zeL Oluyor..Hesab? ?teriz Gideriz Smile

Seni Orda G?rm?? Olabilirim..

Haaa Bu Arada ?smim Hasan Wink
aKMeL
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:jiddi ?ok tatl?ym????Big GrinBig Grin begendimm fallaBig GrinBig Grin
t?kk?rler g?zel msj?n i?in:$
aKMeL
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ne d?y?m cok yak?s?kl? olmasanda b? cek?c?l?g?n var ama b?sey sorcam neden sen? b?rkack?s? b?l?yor k?
t?kk?rler g?sel yorumun i?in de sitede fazla ki?i tan?maz o y?zden Big Grin
aKMeL
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?arda?a Hafta SonLar? Gideriz..
Okey Felan Oynar?z..

K?fte-Et ?i? Ayranda ??eriz Big Grin Ohhh G?zeL Oluyor..Hesab? ?teriz Gideriz Smile

Seni Orda G?rm?? Olabilirim..

Haaa Bu Arada ?smim Hasan Wink
fazla gitmeyiz oraya biz genellikle arabayla gezdi?imiz i?in arada u?rar?z ?ay i?mek i?in felan
ciciKIS
KANQİ KISKANDIM BAH KIS HAYRANLARINI HIHBig GrinBig Grin
Ara
happy yeliz
çokk tatlı ve çok hoş çıkmışsın allah sevdiklerine ,ailene bağışlasınn SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
aKMeL
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KANQİ KISKANDIM BAH KIS HAYRANLARINI HIHBig GrinBig Grin
hehe ne kıskanıyon canım aa üzülme seninde olur Big Grin şaka kangim canım benim senden başka kimse bakmaz bana
ciciKIS
bide kanqissine ya sölemei unutmayın bide kanqisine bağışlasın...pfff
Ara
aKMeL
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?okk tatl? ve ?ok ho? ??km??s?n allah sevdiklerine ,ailene ba???las?nn SmileSmileSmileSmileSmileSmile
te?ekk?r ederim arkada??m g?sel msj?n i?in

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 07:31 PM