:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahanda penum uyuz OLDu?um Konu...
zEHiR
Bir ?? YaparKen Ba?qa Bir ?? yapmak en uyuz OLdu?um ?? :mad: :mad: :mad:
Ara
MorciveT
Smile

Benim yanımda, benimle beraber calısan elemanlara öğrettiğim ilk sey çay demlek, daha sonra dikkat ondan sonra 1 iş yaparken bir kaç işi de yapabilme gücüne erdirmek...
Ara
fatosh_
benım yanımda calısan elamanları ıs gosterırıken benden cok ısı bılıyomus gıbı davranmalarııı ıy ne gıcık sankı kendılerı benden ustun benım kat kat altımda
Ara
zEHiR
HImss ne İŞş yapıyoRsun SüLEe baqHemm fatosHh...
Ara
zEHiR
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile

Benim yan?mda, benimle beraber cal?san elemanlara ??retti?im ilk sey ?ay demlek, daha sonra dikkat ondan sonra 1 i? yaparken bir ka? i?i de yapabilme g?c?ne erdirmek...

h?MSs Senin yaPt???n i??? ba?qa benim yaPt???m i?? farKl?? Ben program yazar?m ... program yazarKenn ba?qa bi?i yapmay? sewmemhava atm?? gebi oldu ama olsun Big Grin
Ara
fatosh_
ben fotografcıda calısıyom her sene yazın bu sene 4 oldu
Ara
karamelek
zehir sana katılıyorum bi iş yaparken başka yerden iş veriyolar harbiden cok gıccık bişiSmile
Ara
samet.k
Ben s?ze kat?lm?yorum cok zevkl? oluyo onlara cal?s?r?m d?yom ben? bekl?olar bekletmekde cok hosuma g?d?o s?zede tavs?ye eder?mBig Grin
Ara
tatlı_cadı
bende ona çok gıcık oluyorum bi iş bitmeden bi iş vermelerine yaaaa...
Ara
kankiler
ewet ya bı iş bıtımıyo sunu da yap genelde calıısrken oluyo insanı uyuz edıyolar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 838 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 553 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 731 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 866 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 632 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:53 AM