:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?$te ?yLe birSey..
in_love_girl
??TE ?YLE B?R?EY.....
Hani bir ya?mur ya?ar da bazen.....

(Birden akl?n?za uzun zamand?r haber alamad???n?z,ne yapt???n? bilmedi?iniz eski sevgiliniz gelir.)
Hani g?k g?rler ya arkas?ndan....
(Aray?p,aramam ars?nda gidip gelirsiniz.??inizden bir ses "ARA" demektedir ve o ses giderek y?kselmektedir.Telefon ellerinizdedir,numaralar akl?n?zda.Dayanamaz,dokunursunuz tu?lara..)
Hani ?im?ekler ?akar pe?inden....
(O da ?ok sevinmi?tir sesinizi duydu?una."Nas?ls?n?" diye sorars?n?z;ama asl?nda merak etti?iniz ?ey "Bensiz nas?ls?n?"d?r..)
Hani ?ss?z bir yoldan ge?erken....
(Duydu?unuz ses ?yle tan?d?kt?r ki,g?ven verir size.Birlikte payla?t???n?z an?lar birer birer ge?it yapmaya ba?lar ?n?n?zde..)
Hani bir korku duyar da insan....
(Sesini test etmeye ?al???rs?n?z.En ufak bir titremeyi,en ufak bir heyecan k?r?nt?s?n? kendinize yontars?n?z."Demek o da etkileniyor" dersiniz.Yada tam tersi..sesindeki so?uklu?u alg?lamaktan korkars?n?z.O so?ukluk,size dair i?inde hi?bir ?ey kalmad???n? g?sterecektir ve bununla y?zle?mek o an hi? de i?inize gelmeyecektir..)
Hani bir ?ark? s?yler i?inden....
(S?ylemek istedi?iniz ?ok ?ey vard?r."?zledim" demek istersiniz; ama bunu i?inizden s?ylersiniz.Ayn? ?ekilde kar??l?k g?rememeyi kald?ramayaca??n?z i?in tedirginsinizdir..)
Hani eski bir resme bakarken.....
(Sahi neden ayr?lm??t?n?z?Neydi bu a?k? bitiren ?ey?D???nd???n?zde ne de anlams?z gelir.Belki basit bir kavga,belki bir k?skan?l?k.Belki de bir ihanet;ama hi?bir ?eyin ?nemi yoktur art?k.Ordas?n?zd?r,onun yan?nda.G?z?n?z?n ?n?nde hep onunla oldu?unuz anlar vard?r..)
Hani y?llar? sayar ya insan....
(Ayr?ld???n?z ilk anlarda ne kadar da umutsuzdunuz.G?nler geceler ge?mek bilmezdi,sayard?n?z;ama bitmezdi..)
Hani g?zleri dolar ya birden....
(G?zya?lar? h?cuma kalkmaya haz?r askerler gibi beklemektedir,g?zlerinizin i?inde.Konu?tuk?a a?lamamak i?in zor tutars?n?z kendinizi."Neden?"demek istersiniz, "Neden bitti?"..Diyemezsiniz,dudaklar?n?z? ?s?r?rs?n?z.??inize akar g?zya?lar? ?aresiz.Zay?fl???n?z? anlamas?n? istemezsiniz..)
Hani y?ld?zlar yan?p s?nerken....
(Oydu y?ld?z?n?z bir zamanlar.siz her y?ld?za onun ad?n? verirdiniz..)
Hani bir y?ld?z kayar ve insan....
(Ama yoktur o y?ld?z art?k.Y?ld?zs?z gecelerde ya?amaya mahkumsunuzdur yada kendinize yeni bir y?ld?z bulmu?sunuzdur..)
Hani bir tela? duyar ya birden...
("Ne yap?yorum ben?" diye sormaya ba?lars?n?z bir anda.Telefonu "Kendine iyi bak" s?z?yle kapars?n?z ve yaln?z kal?rs?n?z.Bir garip duygu ??ker omuzlar?n?za..Ve o duyguyla uyuyakal?rs?n?z..)
Sabah uyan?rs?n?z ve sorars?n?z kendinize "Neydi bu?".Cevab? yoktur.??nk? "??TE ?YLE B?R ?EY" dir bu.O an ya?ad???n?z ve belki de bir daha hi? ya?ayamayaca??n?z bir ?ey...
Ara
€BeRimSin
Hani bir telaş duyar ya birden...
("Ne yapıyorum ben?" diye sormaya başlarsınız bir anda.Telefonu "Kendine iyi bak" sözüyle kaparsınız ve yalnız kalırsınız.Bir garip duygu çöker omuzlarınıza..Ve o duyguyla uyuyakalırsınız..)
Sabah uyanırsınız ve sorarsınız kendinize "Neydi bu?".Cevabı yoktur.Çünkü "İŞTE ÖYLE BİR ŞEY" dir bu.O an yaşadığınız ve belki de bir daha hiç yaşayamayacağınız bir şey...

Tam Yakalamışsın..Yüreğine Sağlık..
ROSE
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=10966

teşekkürler canım bunu bende eklemiştim ama sende sağol...
Ara
in_love_girl
rose/ pardon qörmemisim..
Ara
ROSE
tamam canım sorun değil...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yokluk diye birsey yok ! Nefes aldıgım sürece sen-bensin / Benimsin... MaSaL 3 701 05-01-2011, Saat: 09:19 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Seni Sevmek Başka Birşey MeLeksi 1 661 03-09-2011, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: MaSaL
  Aşk üzerine birşey MaSaL 0 378 01-04-2011, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: MaSaL
  Pişman Olacak birşey kalmadı bana MeLeksi 1 436 12-23-2010, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Seni Sevmek Nasil Birsey Biliyormusun ? Hasretiim 0 467 09-23-2010, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:15 PM