:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
istekkkkkkkkk
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Magenta"] mrb
?iir sever olarak ?iirTOP10 k??esi a??lmas?n? istiyorum
arkada?lar?m?z?n bizlerle payla?t??? birbirinden g?zeL ?iirler i?erisinden 10 tanesinin se?ilip ?iirTOp10 a yerle?tirilmesini istiyorum.

gere?ini bilgilerinize arz ederim Smile
sayg?lar eSeNKaL?NN Smile
[/COLOR]
Ara
ozgur_yasarim
bence ençok bakılan konuların top 10 listesi yapılmalı ve günlük olarak haftalık olarak ve aylık olarak yinelenmeli

yada paptya arkadaşımın dediği gibide olabilir
ama tüm sitedeki şiirler dahil olsun sadece siirler bölümü değillllllll
Leader
Şuan için bu konuyu organize edemiyoruz. İsteğiniz ilerleyen zamanlarda değerlendirilmek üzere askıya alınmıştır.

Sevgiler,
Firari Fırtına
Bence güzel fikir ...Organize şart ....

Eğitim şart kardeşim ...Smile

Sevg ...
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"]F?rT?na G?N?L saol destek verip fikrimi be?endi?in i?in...organize ?art olmas?na ?art da... da s? uzun i?de ah ?u ask?ya al?nma i?lemi olmasa ahhhhhhhh!!! forma yenilik istiyoruz g?zEL fiirler sunuyoruz ama neyse ben sab?rl? bi insan?m beklicem bu ask? ne kadar uzun s?recek g??rcez ?imdik ask?ya al?nm?? yaaa bakal?m ne vakit son bulacak
hep beraber g?rcezzzzzzzzzz!!!
eSeNKaL?NN!!!
[/COLOR]
Ara
Firari Fırtına
Askıya alınma işini kabul etmiyorum ben ... Meclisden bile bir karar 2 günde alınıyor yahu . Adı bir şiirdir ve o ana başlık üzerinde bir düzen getirmek adına güzel bir fikir . Heba olmasın derim ben ...

Admin ilgilenir bence ....

Sevg ...
PaPaTYa_PReNSeS
in?. bu g?zELL fikrimi heba etmezler in?. d???nsenize aacayip g?zeL bi b?l?m olacak yaaa nese bu ask?ya al?nma i?lemi umar?m bi ka? as?r s?rmez UMARIM!
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
PaPaTYa_PReNSeS
bu fikir yalan oldu sanırım Sad neyse,bu konuya duyarlı davranırsanız sevinirim!!!!
Ara
Leader
Fikirleriniz hiçbir zaman ilgisiz kalmaz. Fakat bu konu ile ilgili daha önce bir çalışma yapılmış olup başarısızlık ile karşılaşılmıştır. Bunun dışında seçilecek olan şiirlerin seçimi konusunda oluşacak olan bir juri heyetine güven konusunda üyelerimizden şikayetler gelmiştir. Bunların üzerine birde ben bu konu ile ilgilenmeyince sonuç hüsran olmuştur. ( Co-admin'lere taş attım Smile )

Madem bu konu hakkında çok ısrarsınız sizleri kırmamak adına bu konu ile ilgili bir forum alanı oluşturup detayları birkaç saat içinde belirteceğim.

İlginizden dolayı telekkür eder bu ilginizin devamını dilerim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 03:11 PM