:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?imdi ?z?m s?z?mse ve s?z?me yenildiysem...
eRCi
Gitmelerin oldugu kadar gelmelerin zorlugunu yasiyor y?regim ve hancerlerin esiri olup boyun bukuyor...Hic ald?r?s etmeden kanamaya y?z tutuyor ... Ve utanm?yor kanamaktan,g?z ya?lar?n? ak?tmaktan cekinmiyor ...

?imdi ?z?m s?z?mse diyorum ve s?z?me yenildiysem O zaman birak?nda kanasin diyorum y?regim kanayacagi yere kadar ...

ve yine alfebe'ye kafa tutuyorum birbiri ardina ekliyorum m?sralar? ve aralar?na birazda olmayan nefrettimi ve kaybettigim sevdami serpi?tiriyorum ... Sonra diyorum Ki sak?n ha dostlar yaln?s anlamay?n sevm?yorum,Sadece sevdama yan?yorum ...

Sonra yine duvar da ki sazima sar?l?yorum ... mecnun'un yakt?g? ag?tlara eslik ediyorum her ne kadar mecnun olmasam da ... ve ferhat'?n okudugu ?iirlere benzetmeye cal?s?yorum ?iirlerimi,SOnra akl?ma kerem geliyor ve T?kan?yor yollar,as?lm?yor s?zler ve gitmiyor yazd?g?m ?iirler...

Ve yine diyorum ki ....

?imdi ?z?m s?z?mse ve s?z?me yenildiysem O zaman birak?nda kanasin y?regim kanayacagi yere kadar ...

evet birak?n d?yorum ve hayk?r?yorum elaz???n karl? sokaklar?na sevdam? , Sonra bir c?pc? buluyorum ve sohbette dal?yorum .. yalvar?yorum c?pc?ye ne olur ben?m sevdami da ol su c?p kovas?yla diyorum ... Ve hic beklemedigim bir cevap al?yorum ...

'' Ben O sevdaya k?yamam d?yor '' ne bilirsin diyorum icimden sevdami s?ylesene ne bilirsin .. Belki hic sevmedim,Belki hic ona lay?k olamad?m al diyorum ve yalvar?yorum c?pc?ye ama basar?l? olam?yorum yine ayn? s?z? s?yl?yor ...

'' Ben O Sevdaya k?yamam diyor ''

Su sevda denilen ?ey neyse bas?mdan alan yok mu diyorum ..

Ve elaz?? cevap veriyor bana ..

'' Hay?r Ben?m ?c?mde O sevday? alacak birisini bulamazs?n ... ve o sevday? ben var oldukca ?c?nden s?k?p atamazsin diyor ... ''

Ama ne yapacag?m? soylem?yor ve Nerelere atacag?ma dair bir c?mle daha kurmuyor ...

Yine O C?mle geliyor aklima ..

''?z?m s?z?mse diyorum ve s?z?me yenildiysem O zaman birak?nda kanasin diyorum y?regim kanayacagi yere kadar...
--------------------------------------------------------------
Umutlar
katiLLer elinde siLah oLmu?, sevdaLar ?ocuk eLinde oyuncak.Isyan kap?s?n? kiLitLedim y?regimde, birdaha a??Lmamacas?na.Icimde kopan firt?naLar? hayaL denizine savurdum avunsunLar diye.SessizLi?imi bent yapt?m g?zya?Lar?ma.Ama ???L?klar?m? susturamad?m g?n?L
?Lkemde...
ROSE
TE?EKK?RLER ARKADA?IM Y?RE??NE SA?LIK......
Ara
ManyaX_GirL
süperr ercii..
paylaşım için tşkkrlrrr...
Ara
eRCi
Rica ederim saol unConfusedmiley14:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?imdi tek bir dile?im var o da bilgeis 1 280 04-07-2022, Saat: 05:13 AM
Son Yorum: wildfang
  ?imdi tek bir dile?im var o da bilgeis 2 283 04-07-2022, Saat: 05:12 AM