:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yabanc?l???n Y?re?imi Kanatan Bir ?yk?d?r..
ROSE
Her ?ey ne kadar yabanc? ?imdi bana... Sen ne kadar yabanc?s?n... Hani ikimizi, seni ve beni, biz ?znesine s??d?rd???m?z zamanlarda bir soru sormu?tum sana; “ Bir g?n, yan?ndan ge?erken merhaba bile diyemedi?im bir yabanc? olacak m?s?n?” demi?tim. ?imdi bu sorunun cevab? bile ge?mi? zaman?n tozlar?na kar??t?...

Sinemada eline uzand???m g?n?n ?zerinden iki koca y?l ge?ti. ?nsan?n i?inde ne?eli k?r ?i?ekleri a?t?ran bir bahar g?n?yd?. Akl?m ba?kas?nda, y?re?im sende idi... Dudaklar?m?z?n birle?ti?i ana tan?kl?k eden o sokak ve kald?r?mlar bizi unutmad?lar, bekliyorlar. Oysa, ne olursa olsun her Nisan’?n belli bir g?n?nde orada bulu?maya dair verilen s?z hi? tutulmayacak, bilmiyorlar...

Kaybedi?lerim y?re?imin yan?nda akl?m? da sana vermemle ba?lad?. Kendimi her ?eyimle sana adamam ne b?y?k bir hatayd? da, ben bunu ?ok ge? anlad?m... Ben seninle ?o?almay? umarken, eksildim, azald?m ve yaln?zla?t?m. Yine de vazge?medim yan?nda olmaktan... Senden ?ok a?ka s???nd?m “biz” oldu?umuz g?nlere d?nmek i?in... Senin s???nd???n bendim! Ve ben bu b?y?k yalana inand?m. Lanet olsun ki inand?m. Senden sonra ya?ad???m t?m savrulmalar?m, ac?lar?m, g?z ya?lar?m sana inanmam?n bedelidir. Benden ba?ka kimse bilemez bunu...

?imdi yabanc?l???n y?re?imi kanatan bir ?yk?d?r. Ve bu ?yk?n?n i?inde senden sonra ya?anan her g?ne yaz?lm?? pi?manl?klar, g?zya?lar?, hatalar, a?k san?lan duygular, en ?ok da yalanlar gizlidir. ?imdi yabanc?l???n beni oradan oraya savuran bir t?rk?d?r. Senin duymad???n, benim dilimden d??meyen bir t?rk?...
O yabanc? yerde, yabanc?l???nla, kendine yak?n sand???n ama ?ok uzak olan o yabanc?yla asla mutlu olamayacaks?n. ??nk? bu yabanc?l?k hi? terk etmeyecek seni... ??nk? nereye gidersen git ah?m pe?imi b?rakmayacak...

Varl???n?n ya da yoklu?unun anlam? yok art?k... Anlam y?kledi?im tek ?ey yabanc?l???n... Yoklu?un bile ac?tm?yor can?m? ama bu yabanc?l?k kanat?yor y?re?imi...
Ara
ozgur_yasarim
teşekkürler yüreğine sağlık

Seversem sonuna kadar severim silersem mahşere kadar silerim seveni baştacı sevmeyeni yolcu sayarım!!!
ROSE
ben teşekkür ederim arkadaşım ...
Ara
pamuk_prenses
ellerine sağlık çk güzel
Ara
ROSE
teşekkürler canım...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rosecim yeniden
Yüreğine sağlık arkadaşım
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim perim sende sağol canım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yabanciligin Yüregimi Kanatan Bir öyküdür ÇiLeK 1 307 06-16-2007, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:20 AM