:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(s) Usam (a) M...........
>As!_M€L€q<
Derdin ki , insan beklemeyi ??rendi?inde yakla??yor ger?e?e, oysa ben ger?eklerin silindi?ine inan?yordum o zamanlar. T?kenmi? bir ?mr?n k?y?s?na oturup y?z?m? avu?lar?ma saklayarak, ?n?me d?k?lm?? sa?lar?mla yanl?zl???m? ortak edip en b?y?k isyan?m? ad?yordum d?nyaya, ya?ama.... Derdin ki, haks?zl?k ediyorsun kendine, o vakit o s?cak s?zlerin de?erdi yaralar?ma, i?tenli?in, benim kadar ?z?lebiliyor olma ihtimalin d??erdi i?ime. Senin i?in ?z?lmemeyi denedim ba?larda... Senin i?in kendimi sevmeyi...Bana en ?okta bunu ??rettin sen, ben sende kendimi sevdim , hi? bir zaman sevemedi?im kadar ?ok sevdim hemde... Kaybolmu? par?alar?m? buldum seninle yitirdi?im koca bir ge?mi?i....

Seni sevda bildi?imde korkular?m oldu beni rahat b?rakmayan... Bin bir t?rl? soru, bin bir t?rl? kurgu yaratt?m kendime. Ya diyordum, ya anlarda ?ekersen ellerini ?zerimden, anlarda vazge?ersen beni dost?a bile olsa sevmekten... Ay?plad?m durdum kendimi, ilk defa sevda y?z?nden ay?plad?m kendimi hemde, bilsen haks?zl?k ediyorsun kendine dermisin diye d???nd?m durdum, her?eye ra?men diyece?inide biliyordum oysa... Buna ra?men hep k?zd?m kendime hi? ara vermeden. G?naht? sanki sana sevdal? olmam, a?k?n i?inde g?nahlar?n kutsalla?t???n? s?yleyende sen de?ilmiydin oysa...

Bilseydim bekledi?in bir hayalin yok, bilseydim a?k? bir tek ona saklamazs?n, i?te o vakit bu denli korkmazd?m belki. Hi? bir zaman o olmay? hak etti?imi sanm?yordum ??nk?...Sen mem gibi bir sevday? ta??rken y?re?inde ben zin kadar olamamaktan korktum, yeti?emeyecek olmaktan korktum sevgine... Sanki seni sevmek d?nyadaki en kutsal , en dokunulmaz ?eydi de, bunu ?stlenmek o denli cesaret istiyordu. Ya senin sevdi?in olmak, onu d???nmek bile ba??m? d?nd?r?yordu inan. Sen birini sevsen, sevdi?in ki?i ana tanr??a gibi gelirdi g?z?me... Bu denli i?imde b?y?tt???m sen, bir hayalin sevdal?s?yd?n oysa ve sanki o hayalin ben olma ihtimali milyonda bire bile denk d??mezdi....

Susturmaya ?al??t?m dillerimi, hayk?rmak isterken susmak d??t? pay?ma, o be?bin y?ll?k susu?u i?ime g?m?p birde ben sustum, ama susmad? kalemim, bir gece ben uyurken anlatt? beni bana sormadan zamans?zca... Uyurken say?klamalar?m d?k?ld? ka??da... Bir defa, sonra iki, ??,d?rt.... Ben ne kadar susturmaya ?al??samda, karanl?kla say?kl?yorumdum bilin?sizce seni, eleveriyordum kendimi korkular?ma ra?men, ihbar ediyordum y?re?imi... Evet, uyurken ka??da d?k?len b?t?n kelimelerim ihbar? oluyordu gizli kalm?? sevmelerimin...

Sat?rlar?na tak?l?yordu g?zlerim, bana yak?nd? sanki o anlatt???n, ama sadece yak?n diyordum, sadece yak?n..... Hani korkum olmasa o bekledi?inin ben oldu?unu sanacakt?m hemen orac?kta ve o bekledi?in oldu?unu sanarak sana ya?ayan bir efsaneye d?nen a?k?n ?yk?s?n? anlatacakt?m. Sana seni ne ?ok i?imde biriktirdi?imi, sana zin a?k?yla ne ?ok tutunmay? istedi?imi anlatacakt?m...Ama ah,?u korkular? yokmu insan?n, yan?l?yor olma korkusu yokmu i?te...Hem biliyorsun ya, o olmaktan bile korkuyordum asl?nda, sana bu denli kendimi ba?larken bile.....

Zaman ge?iyor i?te, ve dedi?ini do?ruluyor evren, beklemeyi ??rendi?imde yakla??yorum ger?e?e... ?ylesine yak?n?nda bir yerde buluyorum kendimi hi? beklemezken.. Neredeyse uzatsam ellerimi, ellerine kavu?acak, neredese "Ez" desem "Tu" diyeceksin... ??imde bir zelzele, i?imde bir kopu? d?nyadan, i?imde sevincin , seviginin gizli g?zya?lar?....D???n?yorum da o an, beni ilk ald???n yerdeyken ben, o nehirin kenar?nda ellerim avu?lar?mdayken, sa?lar?m ?n?me d?k?lm?? d?nyaya en b?y?k isyan?m? ederken, mutluluktan a?layacaks?n, bir sevda seni k?rmadan, da??tmadan mutlu edercesine a?latacak deseler sadece ac?yla g?lerdim.. Bir k?f?r de ona savururdum o vakit en k?t? a?z?mla. ?imdi ne kadar uzak geliyor o g?nler, ?imdi e?ilip Allah'?m?n huzurunda bana verdi?i s?z? tuttu?u i?in, ona olan inanc?m? yan?ltmad??? i?in te?ekk?r ediyorum. Bana bu d?nyan?n cennetini ancak sevginin sa?layabilece?ini kan?tlad???n i?in minnattar?m ona...B?t?n sorunlar?, s?k?nt?lar?, b?t?n k?t?l?kleri sevginin silebilece?ini kan?tla?? i?in....

Y?z?m sana d?n?k, t?m y?re?imle d?n?k t?m d???nd?klerim ama ?yle ya buraya nas?l geldi?imizi bilmiyorum...Bir anda nas?l birbirimizi yakalad???m? sat?rlar?m?zda...Diyorsun, "en b?y?k su?udur y?reklerin suskunlu?u", "sevgimizi y?kal?m insanl???n ba??na..." ?yle ya y?kal?m sevgiyi insanl???n ba??na, ?yleki sevmeyi bilmeyen y?rekler bizden sebep utan?p ass?nlar y?reklerini bo? bir avluda.... Boyunlar?na ge?irilen urganlar? olsun sevgisizlikleri... Susu?lar?m?z?n sonudur bu delal, susu?lar?n bitti?i and?r.Art?k ne sen saklars?n beni i?inde, ne de ben korkar?m sana kendimi ele veriyor olmaktan. ?imdi sessizcede olsa, bilerek, kasti bir istekle bu sessiz sevdan?n kutsall??? sar?yor etraf?m?... Susmak, ?imdi seninle e? zamanl?, bir?eyleri saklamak ama?l? olmaks?z?n susmak, ?ylesine g?zel ki. Evet ?imdi B?t?n suskunlu?un bitti?i and?r delale, susman?n anlam?, saklamay?, saklanmay? ge?ti?i and?r i?te.......

(ANLAYANA.....)
Carizmatic
yüreğine sağLık tşk Smile
>As!_M€L€q<
Rİja Ederİm ArkadaŞimmm ......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:24 PM