:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umudun T?rk?s?n? S?yl?yorum....
>As!_M€L€q<
So?uk bir sonbahar ak?am?yd?. Hava kararm??, ya?mur ba?lam??t?. D??lerimize ya?mur ya??yordu ellerimizi. G?zlerin donuk bedenin halsizdi.

Gizli bir el kalk?? haz?rlanan otob?se binmek i?in seni s?r?kler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda d?nerim” demi?tin hat?rl?yor musun ?” Sakin beni unutma bekle.”

Ben seni unutmad?m sevgili, ben seni unutmad?m. B?t?n k?? baharda d?nece?in g?n?n hayaliyle ?s?nd?m. Minik ?p?c?klerle uyand?r?p g?ne?in do?u?unu g?sterecektim sana. ?i?eklerin, denizin, kumasal?n, g?ne?in tad?na birlikte varacak , g?n bat?mlar?nda denizle birle?en ufuk ?izgisini birlikte seyredecek, ay ?????nda mutluluk ?ark?m?z? s?yleyecektik.

Yalan de?il ka?amak sevdalara tak?ld?m yoklu?unda bir s?re. Sana benzeyen her ?eyi sevdim ben. Sevdi?i her ?eyde senden izler vard?. Arad???m? buldum sand?m ama yan?ld?m , buldu?um sen de?ildin. Olmad?k zamanlarda akl?ma d??t?n, zamans?z yaraland?m. Her sabah seni bulmak i?in yolara d??mek geldi i?imden ama gidemedim .

Yaln?zl???n ac?s?yla gurur sat?n al?r oldum her gece. “Gelir” dedim kendi kendime, “S?z verdi gelmesi gerek.” Bekledim.Kendimi param par?a hissetim ama yine de sana k?zamad?m.Unuttum k?t? s?zlerini Unuttum kap?nda bekletildi?imi.Unuttum telefonlar?ma cevap vermedi?ini, kavgalar?m?z? unuttum.

Bir tek seni unutmad?m sevgili, bir tek seni unutamad?m. Hep d?nmeni bekledim. Zamanla al??t?m ac?lara , ?l?m ilanlar?nda kendili?inden siline adreslere. Al??t?m sevdiklerimin yoklu?una. Ama yaln?zl??a al??amad?m, hasrete al??amad?m, sensizli?e al??amad?m. Hep d?nmeni bekledim.

Olamad? g?l?m bir araya gelemedik. Oysa daha yolun ba??ndayd?k, tomurcuktuk daha ?atlamaya haz?r. Bahar gelmeden ayr?ld?k. ?imdi artan yaln?zl???m , b?y?yen yoklu?u var . duvarlarda g?zlerinin izi , kap? kollar?nda parmak izlerin sakl?. Sen neredesin sevgili, varl???n nerede ?. bir mevsim d?nd? , sen d?nmedin .

D??lerim b?yle da??n?k de?ildi eskiden. Kara bulutlar gibi k?melenip bir yere, ac?lar?m y?re?imde ??reklenmi?ti gece yar?lar?nda. ?zlemlerim hi? bu kadar olmam??t? g?n ?????na. Hasret bu kadar b?y?memi?ti. ?imdi g??ebe olmu? y?re?imle her sabah yeni yolculuklara ??k?yorum. Umudun t?rk?s?n? s?yl?yorum ?ks?z bak??lar?mla.....
Carizmatic
BekLemek G?zeLdir GeLecekse BekLenen...!!!!!
>As!_M€L€q<
GELECEKSE..........
*TATLI BELA*
geldi demii kusenm canımmm bnm...
>As!_M€L€q<
evt geldi ve gitmeyecek.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GitGide aL???yorum sana... in_love_girl 5 738 04-07-2022, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: wildfang
  g?zya?lar?m? tutam?yorum art?k......... bilgeis 16 1,206 04-02-2022, Saat: 04:36 PM
  Sen? ?zl?yorum ... Tam1_MaynaK 10 1,428 03-31-2022, Saat: 07:40 PM
  Sev?yorum Sen?…. KoRSaN 1 840 11-14-2006, Saat: 02:24 PM
Son Yorum: cavustgm
  Seni ?zl?yorum!! KoRSaN 3 792 10-28-2006, Saat: 07:52 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:09 PM