:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzaklaş..benim adım aşk ;)
roket55
UZAKLAŞŞŞŞŞ yoksa dokunurum,yoksa yasak tanimam,gunahkar olurum,gunahim olursun, kac, gorme, gorursen hatirlama, hatirlarsan aglama.GELME , yoksa sana dokunurum, dudaklarina konarim, gozlerini esir alirim kölem olursun.gecelerce kölem olursun, didik didik ederim hayatini benden baskasina yasatmam seni, tarihini vururum, anilarini asarim yuregine saplarim kendimi, bedeninde yatiya kalirim, teninde beklerim gelecegimi, YAKLASMA; Seni alirim, senin olurum, özgürlügüm yoldas olur yanina, sensiz dusuncelerim toprak olur, TAPARIM SANA, yatagina tapinak derim, yuzunde gunesler beklerim, gitmezsen sana dokunurum sahiplenirim seni,SANA ASKI YASATIRIM, daha kucuk asklara katlanamazsin.. BENI BENLE BİR ÖMÜR BOYU YASAMAK İSTERSİN bırakırım senı kacarım AGLARSIN ararsın bulamassın YAPAMASSIN kımseyle tenımı kokumu ararsın AMA bulamassın sende kalan bir eşyamı ararsın bulursun onla uyursun parfumumu alıp yastıgına sıkar kokumla uyumak ıstersın ve sadece benı benım tenımı TAPILACAK VUCUDUMU ARARSIN ama ben gıderım ve bır omur boyu arkama bakmam beklersın arkama bakıp düşiyım gidemiyim doniyim dıye ama BEN SADECE ONUME BAKARIM VE YURURUM hatta yurumek bana gore degil KOŞARIM kosarken ezerim zayıf olanları acımam yıkarım dagları TABULARI ınancları ben buyum işte ne ŞEYTAN ne MELEK ben BUYUM
İŞTE BEN BUYUM VE MUTLUYUM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 608 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 873 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 357 04-08-2022, Saat: 01:28 AM