:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geceleri Yalan Soyluyorum..
MasaL_perisi
??imin t?m k?r?nt?lar?n? bir kenara b?rakt?m,tam ?imdi..D???nmemi?,hayal etmemi? kabul ediyorum kendimi..Bir daha hi? uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. ?lsem,mezar?m k???c?k olacak,?zerime att???n?z g?ller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum..

?tiraf etmeliyim,sar? rengi sevmiyorum! Mavinin derinli?ine hi? uymuyor sar?,ve ne i?in yanyanalar bilmiyorum..Anlayam?yorum,benim rengim ne? Kendimi siyah beyaz bir film gibi hissediyorum.. T?m bildiklerimi,hi? ??renilmemi? kabul ediyorum ?imdi.. Hayata ba?tan ba?l?yorum,ve kendime sonu olmayan bir yol ?iziyorum! Zaman? olmas?n do?du?um g?n?n..?nemi yok..?l?m?m zamanl? olsun,bir tek bunu istiyorum.. Ben ?ld???mde kimse a?lamas?n diye dualar ediyorum..

A?k denen e?lenceli hayal k?r?kl?klar? b?t?n?ne gelince.. A??k olmay? istemiyorum.. ??nk? a?k,?arpanlara ay?rmaktan ?te bir kavram..A?k,sevgileri ayr??t?rmak oluyor,??rendi?im form?ller yetmiyor a??k olmaya.. Oldu?um yerde kal?yorum..A?k bana hi? mi hi? yak??m?yor,biliyorum..

Benim yaln?zl?ktan yap?lm?? k???k bir kalbim var..Ben orada kal?yorum.. Ziyaret?im olmuyor,ve bundan memnunum asl?nda.. Her yerde biraz kendimden b?rak?yorum..

G?n?m gece oldu?unda ise;

Al?yorum elime kalemi,
Ve t?m yaln?zl???m?

Delicesine YALANLIYORUM!!

Yaln?zl?ktan korkuyorum,anl?yor musun?

Ben geceleri hep yalan s?yl?yorum.
Ve d?n gece yine yalan soyledim
Seni hi? mi hi? Sevmedim diye.

Gece bana inanmad?

Yalan oldu?unu biliyordu

Ama ?imdi yalan soylemiyorum
Seni eskisinden ?ok Seviyorum.
Ve Senin varl???nda Yok oluyorum.
Ara
NuRii
cokk guzel olmus duygularına sağlık
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Senin de yüreğine sağlık
Ara
Masal_yuzLu
peri çok güzel sanamı ayıt?

yüreğine sağlık.
Ara
hulleci
çok güsel peri. emeğine sağlık...
Ara
ozgur_yasarim
şiir dostum yüreğine sağlık çook güzel konularda çok güzel yazılarınla destek veriyon teşekkürler
yazdıklarında kendimi buluyorum çoğu zaman

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 323 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  Kovdum Kendimi Yüreğinden(Seni svdğmi,kurda,kuşa söylüyorum;ama ASLA aşk dilenmiyrm) PaPaTYa_PReNSeS 7 316 04-10-2022, Saat: 10:05 AM
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 470 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  S?yled???m Tek Yalan.... >As!_M€L€q< 1 269 04-02-2022, Saat: 09:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:43 AM